Strona główna » Zwierzęta » 19-latek aresztowany za znęcanie się nad psem i zamieszczanie zdjęć w sieci

19-latek aresztowany za znęcanie się nad psem i zamieszczanie zdjęć w sieci

Wideo : 19-latka aresztowana za znęcanie się nad psem i zamieszczanie zdjęć w sieci

Policja aresztowała 19-letnią kobietę za uprawianie seksu ze swoim psem rasy owczarek niemiecki. A także za publikację zdjęć. Zdjęcia trafiły wirusowo na portale społecznościowe. Wydarzenia miały miejsce w stanie Missisipi, w Stanach Zjednoczonych.

Pozwana, Denise Fraziergrozi do sześciu miesięcy więzienia za agresywne okrucieństwo wobec zwierząt i do dziesięciu lat za czyny nienaturalne.

Policja w Mississippi powiedziała, że to mężczyzna zaalarmował władze. Mężczyzna oglądał zdjęcia kobiety i jej psa w Internecie w lutym. Młoda kobieta pojawiła się w sądzie w czwartek i została zatrzymana za kaucją w wysokości 25 000 dolarów, według lokalnych mediów, takich jak WDAM.

Czytaj więcej
Reakcja tej leniwej matki pozbawiła ratowników mowy

„W ciągu 17 lat stosowania prawa, jest to jedna z najbardziej niepokojących spraw, jakie kiedykolwiek badałem” – powiedział sierżant JD Carter z Biura Szeryfa Hrabstwa Jones.

Czytaj także :  Ratuje pisklę w jajku, a jego przemiana 1 rok później zaskakuje wszystkich

Młoda kobieta przyznała się do złego traktowania psa.

W tym samym czasie, ujawnił, że filmy są „tak graficzne”, że z tego powodu inni funkcjonariusze nie mogą ich nawet oglądać. Co więcej, młoda kobieta w pełni przyznała się do znęcania się nad swoim psem.
Video: W wieku 19 lat została aresztowana za znęcanie się nad psem i zamieszczanie zdjęć w sieciŹródło : Capture Instagram

JednakStwierdziła, że ktoś ją zmusił i groził jej do popełnienia tego strasznego czynu. Ponadto kilka psów znajdowało się w domu, gdy policja ją aresztowała. Policja zabrała następnie zwierzęta do lokalnego szpitala weterynaryjnego.

Sierżant Carter dodał, że nigdy wcześniej nie pracował nad taką sprawą. „Nie ma na to innego słowa niż obrzydzenie” – powiedział.

Czytaj więcej
Te 5 owoców jest doskonałych dla zdrowia psów

Pani Frazier grozi do sześciu miesięcy więzienia za agresywne okrucieństwo wobec zwierząt i do dziesięciu lat więzienia za nienaturalne czyny.

Czytaj także :  Krokodyl prosi rybaka o pomoc, powód go zaskakuje!

pic.twitter.com/57y81xROVb

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10 kwietnia 2023 r.

Czytaj więcej
Historia rozrusznika serca założonego psu

W naszej kulturze psy często były postrzegane jako towar. Jednak za ich oczami kryje się historia, historia ich życia w ich świecie, jak go przeżywają. Zwierzęta zasługują na szacunek!

Adoptuj, uratuj życie i zyskaj przyjaciela. Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić kategorię Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.