Strona główna » Zwierzęta » 2-letni chłopiec adoptuje psa ze schroniska z tą samą wadą genetyczną, co szturmem podbija internet

2-letni chłopiec adoptuje psa ze schroniska z tą samą wadą genetyczną, co szturmem podbija internet

W zeszłym tygodniu dwuletni chłopiec ze stanu Michigan był zachwycony, gdy adoptował uroczego szczeniaka, który miał z nim coś wyjątkowego: tę samą wadę genetyczną.

TO Bentleya urodził się z rozszczepioną wargą i przeszedł już dwie operacje – wyjaśniło schronisko dla zwierząt hrabstwa Jackson w poście na Facebooku.

Kiedy jego ojciec, Brandona Wiedział, że oboje będą idealną parą.

„Wysłał mi wiadomość przez Facetime. Mówi: „Myślę, że ta ma rozciętą wargę”, a ja powiedziałem: „bierz ją”! Potrzebujemy jej” – powiedziała jego matka Bentleya i Ashleya Boyersana lokalnej stacji.

„Widzenie, że ma coś wspólnego ze szczeniakiem, wiele dla niego znaczy, ponieważ może dorosnąć i zdać sobie sprawę, że on i jego szczeniak mają ze sobą coś wspólnego” – dodał Ashley.

Czytaj także :  Karmią bezpańskiego psa, dopóki nie odczytają metki na jego obroży

Podczas wizyty u dwumiesięcznego szczeniaka, którego imię nie zostało ujawnione, schronisko zrobiło mu serię uroczych zdjęć Bentleya przytulić i pocałować czarno-białego szczeniaka.

„TO Bentleya dziś znalazł swojego partnera w tym malutkim szczeniaku, który ma również rozszczepioną wargę” – napisało schronisko na Facebooku.

„Trudno wyrazić słowami, jak ważna jest ta adopcja dla nas wszystkich, dlatego pozwolimy, aby zdjęcia przemówiły same za siebie.

…Od razu się w sobie zakochali.

Życzymy tej wyjątkowej parze wielu lat radości w ich wspólnym dorastaniu!”

Zdaniem dyrektora służb weterynaryjnych Lidia Sattlerszczenię nie powinno mieć w przyszłości żadnych problemów zdrowotnych.

„Niepełnosprawność naprawdę jej nie powstrzymuje, a gdy podrośnie, będą mogli zobaczyć więcej, jeśli będzie można z tym coś zmienić. Jednak radzi sobie naprawdę dobrze” – stwierdził.

Dodano: „Może wyglądać trochę inaczej niż normalny pies, ale wcale jej to nie powstrzymuje”.

Czytaj także :  Sposób, w jaki owczarek niemiecki opiekuje się porzuconym, rannym jeleniem, jest uroczy

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.