Mój pierwszy projekt trnd - Monte Balance - zbalansowany i pożywny sposób na smaczną przekąskę

Mój pierwszy projekt trnd - Monte Balance - zbalansowany i pożywny sposób na smaczną przekąskę

Hejka Kochani!
W lutym bieżącego roku natknęłam się na platformę marketingu rekomendacyjnego trnd. Wypełniałam różne ankiety, aż w końcu zostałam zaproszona do jednego z najnowszych projektów mianowicie projektu MONTE BALANCE.
Szczerze powiedziawszy ucieszyłam się, ponieważ bardzo chciałam spróbować nową "dietetyczną" przekąskę.
Po kilku dniach od ogłoszenia wyników kurier przywiózł mi niewielką paczkę, w której znalazłam przewodnik projektu Monte Balance, gdzie mieściły się wszystkie wskazówki i zadania związane z najnowszą kampanią trnd oraz książeczkę „twoje badanie opinii”, gdzie umieszczone zostały ankiety, które mogłam przeprowadzić wśród rodziny, znajomych oraz przyjaciół i dowiedzieć się co tak naprawdę wszyscy myślą na temat nowego deseru Monte.
 Mazidło konopne Polny Warkocz - krem do cery tłustej i trądzikowej

Mazidło konopne Polny Warkocz - krem do cery tłustej i trądzikowej

Witajcie Kochani!
Dzisiaj chciałabym opowiedzieć o bardzo ciekawej linii słowiańskich kosmetyków naturalnych, inspirowanych kulturą, wiedzą, a także dziedzictwem naszych przodków. Polny Warkocz, bo o nim mowa posiada proste i harmonijne receptury oparte na wiedzy o naturalnych składnikach.

Linię Polny Warkocz otwierają trzy kremy - mazidła, mianowicie:

  • Mazidło Pszeniczne - Krem do Cery Suchej i Dojrzałej
  • Mazidło ze Skrzypu Polnego - Krem do Cery Naczynkowej
  • Mazidło Konopne - Krem do Cery Tłustej i Trądzikowej 

Dzięki  uprzejmości Laboratorium Cosmeceuticum otrzymałam do testowania jeden z trzech najnowszych produktów, dopasowany do moich potrzeb. Po uprzednio wypełnionej ankiecie, która miała na celu poznanie mego profilu urodowego,zostałam obdarowana mazidłem konopnym, czyli kremem do cery tłustej i trądzikowej.
Moje ulubione gadżety, które używam podczas robienia zdjęć na Instagram cz.I

Moje ulubione gadżety, które używam podczas robienia zdjęć na Instagram cz.I

Cześć Kochani
Z racji tego, że dawno nie było żadnego wpisu poświęconego dekoracjom postanowiłam to nadrobić. Dzisiaj zapraszam Was na mini przegląd moich ulubionych gadżetów, które używam podczas robienia fotek na Instagram. Jak większość z Was wie, uwielbiam robić zdjęcia, a w swe prace wkładam wiele serca. Zawsze chcę, by wszystko było na nich idealne i jak najbardziej dopracowane. Pomagają mi w tym różne przedmioty, które zaraz pokrótce Wam przedstawię. Powiem Wam szczerze, a raczej napiszę, że mam wiele takich ulubionych gadżetów  i umieszczenie ich w jednym wpisie mogłoby Was zanudzić, dlatego też rozdzielę je na dwa posty. O niektórych rzeczach, które wykorzystuje podczas zdjęć mogliście przeczytać już na moim blogu wcześniej. Jeśli jednak przeoczyliście te wpisy to zapraszam w wolnej chwili! :) 
Mój pomysł na piękne ciało :)

Mój pomysł na piękne ciało :)

Cześć Kochani!
Na zewnątrz coraz częściej świeci słońce i robi się cieplej. Dni lecą w zaskakującym tempie. Powiem Wam szczerze, że bardzo trudno mi za nimi nadążyć. Żyję tak naprawdę od weekendu do weekendu i praktycznie cały czas sobie uświadamiam, że dopiero co był piątek. Masakra. Czas ucieka nieubłaganie i przybliża nas do ulubionej pory roku większości, mianowicie lata. A jak lato to i wakacje. Któż bowiem nie lubi tego pięknego czasu? Zawsze uwielbiałam wakacje i z niecierpliwością ich wyczekiwałam. Teraz wiadomo, wakacje nie trwają dwa miesiące, ograniczają się do krótkiego urlopu niekoniecznie w miesiącach upalnych, ale zawsze to coś. ;) Z racji tego, że nadchodzi lato, każdy chce wyglądać pięknie, szczupło i po prostu być fit. Znacie to uczucie? Jest Wam bliskie? Jakoś  tak się utarło że do lata trzeba być idealnym, mieć perfekcyjną figurę i podbijać świat. To wszystko skłoniło mnie do napisania tego wpisu, pt. Mój pomysł na piękne ciało.

Bump eRaiser Triple Action Lotion - balsam 3w1.

Bump eRaiser Triple Action Lotion - balsam 3w1.

Witajcie.
Dzisiaj chciałabym Wam napisać kilka słów (albo może troszkę więcej) na temat balsamu 3 w 1 na wrastające włoski Bump eRaiser Triple Action Lotion. Produkt ten otrzymałam do testowania dzięki uprzejmości Redakcji Trusted Cosmetics. Szczerze powiedziawszy nie mam jakiegoś większego problemu z wzrastającymi włoskami, jednakże  zgłosiłam się do testu, ponieważ produkt ma również za zadanie spowalniać wzrost włosów. Byłam tego bardzo ciekawa!
 Yves Rocher Quelques Notes d'Amour

Yves Rocher Quelques Notes d'Amour

Witajcie 
Dzisiaj po raz kolejny przeniesiemy się w krainę zapachów Yves Rocher. Chciałabym napisać Wam kilka słów na temat wody perfumowanej Yves Rocher Quelques Notes d'Amour, której od niedawna jestem posiadaczką.
Majowe nowości w mojej szafie

Majowe nowości w mojej szafie

Hej! :)

Kolejny miesiąc dobiegł końca, a ja wciąż nie mogę zrozumieć tego, że ten czas tak szybko leci.  Czy Wy również macie takie wrażenie?
Z racji tego, że powitaliśmy czerwiec, pora na kolejny wpis dotyczący nowości w mojej szafie.
Projekt denko #1

Projekt denko #1

 
CZEŚĆ!

Dzisiaj chciałabym Was zaprosić na pierwszy wpis z serii projekt denko. Długo zastanawiałam się czy wprowadzić ten cykl na blogu, jednak w końcu zdecydowałam się.Chyba nikomu nie muszę przedstawiać ani opisywać o co w tym całym projekcie chodzi. Myślę, że Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z jego idei. Jeśli tak nie jest, to dla przypomnienia napiszę, iż głównym założeniem projektu denko jest dążenie do minimalizmu kosmetycznego, ograniczenie zbędnych wydatków oraz pokusy kupowania nowych rzeczy. Zużywamy więc zawartość tych produktów, które w chwili obecnej stosujemy do przysłowiowego "denka", nawet niezgodnie z ich przeznaczeniem.
Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger