Weekendowe pozdrowienia!

Witajcie Kochani w pierwszy dzień kwietnia!
Mam nadzieję, że i u Was pogoda mega wiosenna, a raczej letnia. Pochwalcie się ile kresek było na Waszych termometrach! Mój weekend spędzam w małych rozjazdach, które rozpoczęłam już w czwartek. Postanowiłam zrobić sobie taki mały urlop od WSZYSTKIEGO. No, ale... tak nie do końca...

Jak już wcześniej wspomniałam, moje "wczasowanie" rozpoczęłam już w czwartek, całkiem ambitnie. Wybrałam się do Warszawy i wzięłam udział w szkoleniu Kamili Rowińskiej - 7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie. Szkolenie trwało od 10:00-18:00 i nauczyłam się na nim wielu ciekawych rzeczy. Otrzymałam cenne wskazówki, które rozpoczęłam wdrażać w życie. Mam nadzieję, że uda mi się wyeliminować całkowicie czynniki rozpraszające mą uwagę. Chciałabym być bardziej efektywna. Co więcej sądzę, że w mym życiu zapanuje ład, harmonia, porządek i moja organizacja ulegnie diametralnemu polepszeniu. Trzymajcie kciuki!
źródło
Po powrocie ze szkolenia byłam bardzo zmęczona, jednakże musiałam odpalić Internet i sprawdzić co tam ciekawego piszą. I napisali. Na mojej skrzynce mailowej czekała na mnie rewelacyjna wiadomość! Wyobraźcie sobie, że otrzymałam zaproszenie na III edycję największej w Polsce konferencji dla blogerów i vlogerów urodowych Meet Beauty! Chyba nie muszę pisać jak bardzo jestem podekscytowana i uradowana! Autentycznie. 
Pamiętam jak w zeszłym roku założyłam bloga. W marcu. W kwietniu odbywała się II edycja tej konferencji. Powiedziałam wówczas Lubemu: "Zobaczysz, w przyszłym roku pojadę na Meet Beauty CONFERENCE. Co z tego, że dopiero rozpoczynam przygodę z blogowaniem. Pojadę i kropka!", No i proszę. Wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń. Dobra, marzenia i postawione cele są ważne. No ale najważniejsza jest praca, która zbliża mnie do ich realizacji! 
Tak więc, z KIM zobaczę się w maju w Nadarzynie?  
❤❤❤
Od piątku jestem w Nałęczowie w SPA. Odpoczywam i ładuję akumulatory. Mam już za sobą kilka zabiegów na twarz i cało, no ale... nie samymi zabiegami człowiek żyje! Za oknem PRAWDZIWA wiosna (oby jak najdłużej!). Pogoda jest  po prostu bajkowa! Wszystko budzi się do życia, jest bosko! Korzystam ile mogę. Spójrzcie sami. 
Dzisiejsze fotki utrzymane w sportowym stylu. Bluza FreakMonkey spisuje się idealnie. Fajnie się prezentuje, jest cieplutka, milutka i niesamowicie wygodna! Dodatkowo moje ulubione legginsy NIKE dają radę. 
Nałęczów jest piękny. Podoba mi się tutaj. Już wyobrażam sobie to miasteczko, gdy wszystko się zazieleni. Będzie z pewnością prześlicznie. Jeszcze bardziej aniżeli teraz! Chętnie tu jeszcze kiedyś zajrzę. A co!
nowe przyjaciółki - Killer byłby zachwycony
wiosna!
Życzę Wam pięknego i słonecznego weekendu. Niebawem pokażę kolejne migawki. Tym razem z kolejnego dnia weekendu!
Wypatrujcie.
No i oczywiście koniecznie napiszcie mi, KTO z Was wybiera się na III edycję Meet Beauty. 
Jestem ciekawa, Kogo z Was poznam osobiście. ❤✌


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger