Jestem na Meet Beauty, a Ty?

To już niedługo. Nawet nie wiecie jak się ciesze. 2016 rok był dla mnie bardzo przełomowy. W sumie to pod wieloma względami. Założyłam również bloga, tego którego właśnie czytacie. Był marzec. W social mediach pojawiały się grafiki największej konferencji w Polsce Meet Beauty. Drugiej edycji. Postanowiłam sobie, że w przyszłym roku i ja zasilę grono osób wybierających się na to wielkie wydarzenie. Nawet powtarzałam to Lubemu, że w 2017 roku pojedziemy do Warszawy i będzie super.
❤❤❤
Jest 2017 rok. Jak ten czas szybko zleciał. Nawet się nie obejrzałam. Wypełniłam formularz zgłoszeniowy na Meet Beauty, a pole wyślij zaznaczyłam drżącymi dłońmi. Byłam bardzo podekscytowana i z niecierpliwością wyczekiwałam 30 marca - dnia ogłoszenia wyników. Oczywiście zapomniałam, z którego maila wysłałam zgłoszenie i poczułam mały smutek, gdy wszyscy pisali, że się zakwalifikowali. Otwarłam jednak moją prywatną pocztę (w przerwie szkolenia Kamili Rowińskiej) a tam... czekało na mnie zaproszenie na MEET BEAUTY! Byłam w siódmym niebie. Udało się!
Realizuje kolejny cel na mapie moich marzeń. Jadę już w ten weekend! 
Największa w Polsce Konferencja dla blogerów i vlogerów urodowych ma miejsce w dniach 20-21 maja i organizowana jest w trakcie Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days.. Event odbędzie się w Centrum Targowo Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.
Prawdę powiedziawszy pierwszy raz będę na tak ogromnym wydarzeniu. Na targach Beauty Days będzie można zwiedzać stoiska różnych wystawców branżowych z kraju jak i zagranicy. Dodatkowo będzie można kupić kosmetyki z dużymi zniżkami. Z tego co się orientowałam nawet do 60%. Więc jest szał. Z pewnością, jak i podczas poprzedniej edycji przy wielu stoiskach będzie można uzyskać darmowe porady kosmetyczne i fryzjerskie. Myślę więc, że warto!
Jeśli chodzi o samą konferencję Meet Beauty odbywa się ona w weekend - w sobotę i niedziele, jednakże już w piątek można skorzystać z otwartych paneli Meet Beauty. W piątek nie trzeba mieć żadnego zaproszenia. Uważam, że osoby, którym nie udało się dostać na tą edycję konferencji mogą skorzystać i czerpać wiedzę.
Tak jak wspomniałam konferencja Meet Beauty trwa dwa dni - sobotę i niedzielę. Podczas niej blogerzy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prowadzenia bloga, vloga a także komunikacji marketingowej. Dodatkowo będzie można wziąć udział w różnych warsztatach . Sama zapisałam się na warsztaty paznokciowe NEONAIL oraz warsztaty makijażowe GOSH. Jestem niesamowicie ciekawa, co to będzie!
Dodatkowo zainteresowały mnie wykłady, w których z chęcią wezmę udział. Najbardziej przemówiły do mnie te, prowadzone przez Red Lipstick Monster, Natalię z www.JestRudo.pl oraz oczywiście Jason'a Hunt'a. Zapowiada się naprawdę genialny event. Odliczam minuty!
Powoli zaczynam się już szykować, zastanawiam się co ze sobą zabrać, a jutro muszę w końcu ogarnąć paznokcie. To już ostatni moment. Wizytówki zrobiłam już w zeszłym roku i jestem z tego powodu zadowolona. Teraz pewnie bym nie zdążyła!  

Śmiem twierdzić, że zbliżający weekend będzie niezapomniany i wyjątkowy. 
Z kim będę miała okazję się spotkać? 
Kto się wybiera? I na jakie warsztaty oczywiście?

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger