MOLLON PRO - różany olejek do pielęgnacji paznokci i skórek

W wiosennej edycji box-a Only You znalazłam wiele interesujących produktów.  Poznałam cudownie pachnącą wodę perfumowaną NOU, rewelacyjną maskę do włosów oraz balsam do końcówek L'biotica, lakiery do paznokci w kolorach tęczy od Bell, a także coś, co całkowicie mnie oczarowało, mianowicie różany olejek do paznokci MOLLON PRO.
box only you
Regenerujący olejek różany do paznokci MOLLON PRO to nic innego jak oliwka, która skutecznie regeneruje i pielęgnuje skórki wokół wału paznokciowego. Co więcej, produkt wcierany w macierz odżywia kruche, łamliwe i rozdwajające paznokcie. Wzmacnia je i nabłyszcza. Producent zaleca stosowanie oliwki w miarę możliwości codziennie, wówczas efekty będą widoczne. 

Olejek do pielęgnacji paznokci i skórek MOLLON PRO ukryty jest w solidnej, przeźroczystej butelce o pojemności 15 ml. Butelka wyposażona jest w pędzelek (charakterystyczny dla lakierów do paznokci), umożliwiający łatwą aplikację produktu.
Wewnątrz buteleczki znajduje się coś, co niewątpliwie przyciąga wzrok. W olejku zatopione zostały niewielkie płatki róż, które uatrakcyjniają wygląd produktu.
Olejek pachnie delikatnie, słodko, bardzo przyjemnie. Nie wyczuwam tu jednak jakiegoś typowego różanego zapachu.
MOLLON PRO różany olejek  posiada stosunkowo gęstą, oleistą konsystencję, co sprawia że nie spływa ze skórek ani z paznokci. Dobrze nanosi się na wały paznokciowe i po niedługim czasie w miarę szybko wchłania.
only you
Olejek MOLLON PRO stosuję głównie na skórki. Najpierw nanoszę go za pomocą pędzelka a następnie delikatnie wmasowuje. Staram się aplikować go codziennie przed pójściem spać. Mam wówczas gwarancję, że kosmetyk wchłonie się całkowicie i będzie działać przez całą noc.
Produkt stosuję prawie miesiąc i już, zaobserwowałam ewidentną poprawę w wyglądzie skórek. Nie są one przesuszone, jak były do tej pory, łatwo je odsunąć przed malowaniem paznokci. Są wygładzone, miękkie.
Okazjonalnie zdarzyło mi się zastosować olejek na płytkę paznokcia, tuż po ściągnięciu hybryd. Jak wiadomo taki manicure, używanie produktów z acetonem do zdejmowania lakieru oraz ekspozycja na promieniowanie UV bardzo wysusza paznokcie. Już po kilku aplikacjach olejku na płytkę zaobserwowałam lepsze nawilżenie. 
Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do pielęgnującego olejku MOLLON PRO. Marki prawie w ogóle nie znałam i dlatego długo zwlekałam z rozpoczęciem stosowania kosmetyku. Czy żałuję? Wręcz przeciwnie! Jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji oraz ogólnego wyglądu produktu, który... ujął moje serce. Czyż te płatki róży nie wyglądają cudnie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger