CELEBRUJ CHWILE - lato w ogrodzie

Odpowiedzmy sobie dzisiaj na następujące pytanie: za co można kochać lato? 
Ktoś wie? 
Słońce, wakacje, urlop, plaża, morze... Ciepełko, długie dni, romantyczne wieczory. Dużo pozytywnej energii, bajkowe podróże. Niesamowite wycieczki. RODOS. Rodzinne Ogrody Działkowe Otoczone Siatką. Kwiaty. Mnóstwo kolorowych, pachnących kwiatów. Tak naprawdę powodów do lubienia tej pory roku jest wiele. Puść wodze fantazji i dodaj swoje trzy... Czekam...

A może należysz do osób, które nie lubią upałów. Osób, sceptycznie nastawionych do wakacyjnych miesięcy. Nie przejmuj się tym. Każdy ma inne preferencje.
😎😎😎
W to wtorkowe popołudnie (które swoją drogą wygląda mi na niedziele) przygotowałam zestawienie moich letnich inspiracji. Zabiorę Cię całkiem niedaleko. Do ogrodu. Rozsiądź się wygodnie na leżaczku wśród tych cudownych kwiatów a ja przygotuję Ci smoothie. A może owoce z bitą śmietaną? Albo lody? Na co masz smaka? Załóż przeciwsłoneczne okulary. To must have. U mnie dzisiaj piękna pogoda. Przynieść Ci książkę do poczytania? A może ulubioną gazetę? 
U mnie tęczowo. Bardzo kolorowo. Gdzie tylko spojrzysz  - kwiaty. Lilie, irysy, goździki, słoneczniki. Patrzą na Ciebie. Uśmiechają się nieśmiało. Chcą byś cieszył się chwilą. 
Nie licz na to, że w tym wpisie będzie mnóstwo treści. Nie o to w tym chodzi. Dzisiaj ma być optymistycznie, pozytywnie, wesoło. Te kwiaty, które Ci prezentuje mają cieszyć oko. Twoje oko. 
Lubię taki widok. Robi mi się lepiej na duszy. Weselej. Gdy przychodzę do ogrodu, czuję się jakbym znalazła się w innej, odległej krainie. Gdzie czas staje w miejscu. Nic się nie liczy. Jest błogo i przyjemnie. Słychać śpiew ptaków, bzyczenie owadów oraz od czasu do czasu szczeknięcie psiaka. Tak. Killer chcę byś go pogłaskał. Niecierpliwi się i daje o sobie znać. Co z tym zrobisz? 
Naładuj akumulatory. Odetchnij górskim, rześkim powietrzem. Spójrz w niebo. Przestań myśleć o przyziemnych sprawach. Zrelaksuj się. Wiesz... Chillout być musi. 
Dopij ulubiony napój, siedząc na zielonej trawce i zaglądnij do mnie ponownie. Czekamy na Ciebie!

Jaki jest Twój sprawdzony pomysł na relaks?
Lubisz kwiaty? Które darzysz największym sentymentem? 


Miłego dnia! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger