Wszystkiego Najlepszego, Kochany Czytelniku!

Jak zapewne wiesz, życzenia świąteczne, które składamy sobie w tym magicznym, grudniowym czasie, stanowią nieodzowną część tradycji Bożonarodzeniowej. 
Życzenia składamy sobie zarówno przy wigilijnym stole jak i nieco wcześniej, w pracy, w szkole, podczas odwiedzin u Przyjaciół czy znajomych.
Cieszę się, że znów się spotykamy. Dzisiaj. W Wigilię.
Minęło 365 dni. Przyniosły one zarówno wiele pozytywnych chwil, jak i momentów refleksji i zadumy. Takie jest życie.
Liczę na to, że tych dobrych momentów było u Ciebie znacznie więcej niż tych, przyprawiających o smutek i sprawiających łzy.

 Mam nadzieję, że chociaż część życzeń z ZESZŁOROCZNEGO WPISU  się u Ciebie spełniło. 
U mnie... chyba tak. Jestem zadowolona. Odważyłam się zrobić to o czym marzyłam od dłuższego czasu, dążyłam do tego by było lepiej. I dalej dążę. Opowiem Ci o tym niebawem...
W tym roku, nie życzę Ci nic nowego. Tamten wpis, jak najbardziej jest aktualny. 
Tak więc Kochany Czytelniku, życzę Ci przede wszystkim dużo zdrowia. Powtarzam to jak mantrę. Zdrowie jest najważniejsze. I nie ma z tym co dyskutować. Dbaj o siebie najlepiej jak tylko potrafisz. Życie jest tylko jedno.
Poza tym życzę Ci wiele szczęścia, pomyślności oraz ogromne pokłady radości. Obyś zarówno w święta jak i w Nowym roku był pozytywnie nastawiony do otaczającego świata. Dąż do tego, by było Ci lepiej, spełniaj marzenia, żyj chwilą. Od czasu do czasu, daj się ponieść szaleństwu. Żyj pełnią życia. 
No i oczywiście, rób to co kochasz, co sprawia Ci radość, motywuje do dalszej pracy i w pełni satysfakcjonuje. 
Wszystkiego dobrego Mój Drogi! Wszelkich wspaniałych chwil w 2018 roku, a teraz wielu chwil spędzonych wśród najbliższych!

Buziaki!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger