Mój pomysł na... PREZENT MARZEŃ

Szukasz fajnego i nieszablonowego prezentu dla swojej połówki na Walentynki. Chcesz sprawić drugiej osobie radość bez okazji? A może zbliża się Wasza rocznica? Pierwszego spotkania, związku albo ślubu? Może pocałunku? Albo jeszcze lepiej. Wybieracie się do znajomych na jakąś ważną uroczystość. A może Twoi Rodzice mają jakieś wspólne święto?
N i e w a ż n e.
Poszukujesz czegoś ekstra. Czegoś co wywoła uśmiech na twarzy. Sprawi że dana osoba spojrzy na świat w zupełnie innym świetle. Dozna genialnych przeżyć, niesamowitych emocji i będzie daną atrakcje wspominać do końca życia?
A może chcesz uszczęśliwić dwie osoby? Przyjaciółki? Przyjaciół? Bez znaczenia.
Przygotowałam coś, co Cię zaskoczy. Coś co z chęcią podarujesz bliskim. Albo po prostu zapragniesz mieć. Bo przecież... sam masz jakieś marzenia....
Masz, prawda?

No to zastanów się... z czego tak naprawdę byś się cieszył? 
Z czegoś materialnego? Co znudzi Ci się po tygodniu? Z kolejnej pary kolczyków, zegarka, butów? Torebki? Bukietu kwiatów? Książki? 
No dobra, z takich rzeczy można się cieszyć, ale... czy nie lepiej podarować Komuś przeżycie? Zabrać go gdzieś ze sobą. I nie mam tu na myśli standardowego kina czy teatru. Można przecież posunąć się o krok dalej i...
wybrać się z drugą osobą do Escape Roomu, zaprosić na masaż gorącymi kamieniami a może degustacje wina do restauracji?
Brzmi zbyt płytko?
Posłuchaj tego... lot paralotnią, lot szybowcem (ja bym się skusiła... kto by nie chciał poczuć się jak Ana z Pięćdziesięciu twarzy Greya?), skok na spadochronie, przejazd Ferrari a może lot w tunelu aerodynamicznym?
Hmmm....
Wymieniać więcej?
Masz ochotę na romantyczny weekend w SPA, chcesz zasięgnąć indywidualnych zajęć wspinaczki, przejechać się czołgiem (może masz takie marzenie?) albo udać się na lot widokowy nad Tatrami?
Nie koniecznie w Walentynki. Jeśli podobnie jak ja wolisz unikać tłumów proponuję Ci inny termin...
Pojawia się teraz zasadnicze pytanie. Pytanie które nurtuje każdego. Jak? W jaki sposób zorganizować taki wypad? Aż chciałoby się rzec - eskapadę. Od czego zacząć?
Odpowiedź jest banalnie prosta!
Odpal Internet. W przeglądarkę wstukaj stronę prezentmarzen.com i daj się ponieść szaleństwu!

Przecież nikt nie lubi rutyny. Może czasem warto zerwać ze stereotypami? Życie jest nieprzewidywalne i zbyt krótkie na odmawianie sobie przyjemności. Dlaczego więc nie skorzystać?
Może czasem warto zrobić coś dla siebie? 
Dla swoich bliskich?
Podziękować Komuś za to że Jest. 
Podarować mu coś nienamacalnego. 
Chwilę spędzoną razem. 
Tylko we dwoje.
Dzięki Prezentowi Marzeń możesz doświadczyć ekstremalnych emocji, adrenaliny na najwyższym poziomie i mocnych wrażeń.

Jeśli jednak wolisz coś bardziej spokojnego to proponuję wspólny relaks. W blasku świec, przy cieple rozpalonego kominka, nastrojowej muzyce wśród aromatycznych zapachów z dala od zgiełku.
Nie czekaj. Przejrzyj ofertę walentynkową już dziś. I daj się ponieść szaleństwu....
W ofercie znajdziesz mnóstwo zestawów podarunkowych, zarówno dla Niej, dla Niego jak i dla Dwojga. Sama skusiłam się na trzecią opcję. Wybrałam zestaw prezentowy dla Dwojga, stwarzający możliwość wyboru jednego przeżycia spośród kilkudziesięciu ciekawych atrakcji zawartych w pakiecie. Wśród propozycji znajdują się zarówno pomysły na aktywny i kreatywny wypoczynek jak i romantyczne chwile pełne relaksu.
Zestaw upominkowy PREZENT MARZEŃ wygląda całkowicie niepozornie. Jest to po prostu estetyczne, ozdobne pudełko w którym znajduje się katalog opisujący każdą atrakcje i miejsce jej odbycia a także Voucher rezerwacyjny. Voucher jest biletem umożliwiającym realizację danego przeżycia.
Zestaw prezentowy jest ważny 365 dni od daty zakupu, więc osoba obdarowana (albo TY) ma cały rok na realizację swojego pragnienia. Fajnie, nie!?

Jak myślisz, czy zestaw prezentowy PROJEKT MARZEŃ jest świetnym pomysłem na prezent? Zarówno od większego święta jak i bez okazji?


Odpowiedź jest prosta! TAK! Wręczamy drugiej osobie gotowy i oryginalny prezent. Pozostawiamy możliwość samodzielnego wyboru przeżycia w dowolnym województwie. Umożliwiamy spełnienie marzeń i .... przeżycie pięknych chwil spędzonych we dwoje (albo solo, to w sumie zależy od pakietu jaki wybierzesz). Sama jestem bardzo podekscytowana i już nie mogę się doczekać kiedy zrealizuje wybrane marzenie. Co to będzie? Jak będzie wyglądać? Jakie będą moje wrażenia? O tym przekonasz się już niebawem....

Znasz Prezent Marzeń?
Cieszyłbyś się z takiego upominku?

Pozdrawiam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger