To już pewne! Najbliższa promocja na kolorówkę w drogerii Rossmann już wkrótce!

To już pewne. Zbliża się wielkimi krokami. Naprawdę. Nie żartuje. Już za niespełna miesiąc kolejna promocja w Rossmannie. Ta, na którą czeka większość z nas.... 


Wiesz o czym mowa? Tak! Zgadza się! Promocja na kolorówkę! 
Jak co roku tradycji musi stać się zadość. Trzeba pędzić do sklepu i kupić to co popadnie. To co potrzebujemy i to co inni polecają. A nóż się przyda. A nóż się sprawdzi. Kto wie...
(nie potrzebujemy czegoś? To nic! Też kupimy! Przecież jest taniej!)
Portfel i karta kredytowa zaświecą pustkami. Bo przecież promocja. Przecież połowę taniej. Będzie deal życia! Ale czy na pewno? 
Coraz częściej zadaję sobie to pytanie, zwłaszcza że na czas akcji ceny drastycznie rosną.
Przypadek?
Chyba nie...
 
Pamiętam że raz zamówiłam potrzebne kosmetyki przez internet. Nie w drogerii Rossmann tylko tak po prostu. Przeszukałam najbardziej korzystne oferty i... wyszło jeszcze taniej niż na tej promocji.... No ale... 

Promka na kolorówkę w Rossmannie rządzi!

Osobiście najbardziej przypadła mi do gustu forma akcji wdrożona w ubiegłym roku. Promocja trwała chyba 10 dni w trakcie których można było kupić wszystko to, co dusza zapragnie. Zarówno podkłady, pudry, cienie, paletki do konturowania, szminki, błyszczyki, lakiery do paznokci. tusze do rzęs. Wszystko w jednym czasie, nie tak jak w poprzednich latach - oczy w jednym tygodniu, usta w drugim a twarz w trzecim. Jak dla mnie takie rozwiązanie było nad wyraz wygodne i oszczędne w czasie. Poszłam do Rossmanna raz, tudzież dwa (tuż po dostawie) i kupiłam to co chciałam. 
Nawet nie stałam w zastraszających kolejkach i spokojnie wzięłam z półek potrzebne kosmetyki. O te, których nie było w gablotkach poprosiłam panie ekspedientki i udało się. Akcja zakończyła się sukcesem! Bez zbędnych strat. Chyba że w postaci gotówki. 

Według wstępnych ustaleń tegoroczna edycja promocji na kolorówkę rozpocznie się początkiem kwietnia. Wyprzedaż kosmetyków kolorowych w Rossmannie ma mieć miejsce między 3 a 19 kwietnia! Poszlaki podają, że rozpocznie się najprawdopodobniej 9 kwietnia. Czasu niewiele. Warto zaopatrzyć się w porządne zaskórniaki i spisać najpotrzebniejsze produkty.
Kosmetyczne wishlisty gotowe?
Prawdopodobnie jak i w poprzednim roku promocja obejmie zakup minimum 3 różnych kosmetyków. Wówczas zostaniemy obdarowani rabatem -49%. Z aplikacją klubu Rossmann może nawet większym  -55%? 
O wszystkim dowiemy się już wkrótce.Tymczasem zapraszam na przegląd kosmetyków na jakie warto zwrócić uwagę podczas najbliższej promocji.
Wszystkie dotychczasowe wpisy na ten temat zebrałam poniżej.

Miłej lektury 😄 ❤💅💇💋💕

 Rossmann - październik 2017
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger