Niedzielny #ootd #1

Hejka ❤
Niedziela to czas relaksu i odpoczynku. Taki mały lazy-day. Chillout i te sprawy. W niedziele zazwyczaj udajemy się na małe wypady. Nad wodę, na rower, do znajomych. Jedziemy  zobaczyć nowe miejsca i tereny. 
Nieważne gdzie. Ważne z KIM.
Czasem nawet niedaleko...
Podróże to jest to co po prostu uwielbiam. 
Postanowiłam sobie, że w niedzielę będę wrzucać takie bardziej luźne wpisy. Trochę stylizacji. Trochę ładnych widoków. Trochę kawy... No dobra, kawę też kocham więc o niej nie zapomnimy.
Pogoda za oknem rozpieszcza. W życiu nie sądziłam, że wiosna będzie tak udana! W tym roku jest fantastycznie! Na palcach mogę zliczyć dni chłodne i deszczowe (ale ciiii.... nie zapeszajmy!) Słońce, ciepełko totalnie letni klimat. To jest to co każdy z nas lubi najbardziej.
Może nie każdy, ale większość. 👌
Mam rację? 👏
Gdy na zewnątrz temperatura przewyższa 20 stopni Celsjusza a żar leje się z nieba zakładam delikatne i lekkie sukienki i lecę podbijać świat!
Najbardziej lubuję się w sukienkach i spódniczkach przed kolano (pal licho, że nogi grube i krzywe 👽😅). Kompletnie nie mogę przełamać się do długości midi tudzież maxi... 
Do tego wygodne balerinki oraz jeansowa katana (to mój must have, w tym sezonie. Swój ideał znalazłam w H&M... A szukałam... szmat czasu! Serio...) i jestem gotowa! 
Ups. Zapomniałam o torebce. Przecież muszę gdzieś spakować najpotrzebniejsze gadżety... 💇👜👠💰📷🔩
Maj niewątpliwie jest miesiącem magicznym. Pięknie kwitnące drzewa które dodają światu odrobinę bajkowości (po wielu trudach i cierpieniach udało mi się znaleźć takie CUDOWNE różowe drzewko,... Niestety w mym regionie to ewenement), kwiaty, ta cała otoczka. Jestem zachwycona (mój nos niekoniecznie.. 👃👎)
Dzisiejsze zdjęcia zrobione były na Śląsku. W polach rzepaku (które prezentują się zjawiskowo) oraz w Parku Zamkowym w Żywcu.
W miejscach które skradły moje serce i rozkochały na zabój.

Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się jeszcze robić fotki w polach słoneczników. Dajcie znać, jeśli wiecie gdzie mogę takie znaleźć. 

Pozdrawiam


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo się cieszę że tutaj zajrzałeś. Dziękuję za każdy komentarz. Bardzo lubię je czytać.
Pamiętaj jednak, że
Pozostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Swoich danych osobowych.

Copyright © 2016 My little world by Karolajn , Blogger