Strona główna » Zwierzęta » Człowiek mieszka z największym wilkiem na świecie i bawi się z nim jak ze szczeniakiem

Człowiek mieszka z największym wilkiem na świecie i bawi się z nim jak ze szczeniakiem

Dla większości z nas jest mało prawdopodobne, że kiedykolwiek będziemy mieli jakąkolwiek interakcję z wilkiem. Poza tym, jeśli wilki nie zostały dokładnie zaaklimatyzowane, są nieufne wobec ludzi. Ale dla niego Andriejmoże być zjawiskiem codziennym.

Mieszka z pięknym czarnym wilkiem o imieniu Akela i bawią się razem jak szczeniak.

Jeden z filmów opublikowanych przez Andriej przedstawiające jego spędzanie czasu ze swoim wilkiem stało się wirusowe i wspaniale się to ogląda.

Chociaż można je nazwać „czarnymi wilkami”, w rzeczywistości są ciemną odmianą gatunku wilka szarego. Są również dość rzadkie, ponieważ ich kolor sierści wynika z mutacji genetycznej.

Czytaj także :  Małpa i kaczka giną, próbując się nawzajem ratować

Niezwykłe jest dla nas częste interakcja z wilkami, ponieważ zazwyczaj są one nieufne wobec ludzi. Więc zobaczenie czegoś takiego jest absolutnie surrealistyczne. Ale Akela ona jest z nim Andriej odkąd byli szczeniętami i wyraźnie łączy ich niesamowita więź.

Wirusowe wideo zaczyna się od selfie Andrieja i dużego, przystojnego wilka.

TO Akela, który patrzy prosto w kamerę, ma piękne świecące oczy i oszałamiającą ciemną sierść. Następnie jego „psi towarzysz”. Andriej ona daje mu miły, długi zapach i czule szczypie go w ucho. Nawet stopy wkłada w dłonie Andriejwspina się na jego plecy, gryzie i ciągnie za bluzę, którą ma na sobie.

TO Akela jest czuły i zabawny ze swoim najlepszym przyjacielem. W trakcie trwania filmu nadal liże i skuba kaptur oraz twarz Andrieja. Znów żartobliwie wskakuje mu na plecy i obdarza przyjaciela „wilczym uczuciem”. TO Andriej daje mu kilka zadrapań i o Akela ona nadal liże i prosi o jeszcze więcej czułości.

Czytaj także :  Czy twoje zmartwienia mogą sprawić, że twój zwierzak będzie chory? Odpowiedź ekspertów

Oglądanie tego jest niezwykle ujmujące, ale też trochę przerażające. Jego wersja Akela w tej grze przypomina to trochę waśń rodzeństwa i jest to całkiem duży wilk. Nie każdy byłby skłonny tolerować jego czysto prymitywne zachowanie. Ale wilki są zwierzętami jucznymi i jasne jest, że o Akela go zaakceptował Andriej jako członek jego stada.

TO Andriej robi wszystko, co w jej mocy, aby się nim zająć Akela.

Zorganizował nawet zbiórkę pieniędzy, aby zapewnić odpowiednie zakwaterowanie i mieć pewność Akela jest zadbany i wygodny.

Poniżej możesz obejrzeć niesamowite wideo. Aby uzyskać więcej niesamowitych treści związanych z wilkami, możesz go śledzić Andriej na Instagramie lub zasubskrybuj jego kanał na YouTube.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.