Strona główna » Zwierzęta » Czy psy potrafią rozpoznać złe duchy? Co mówi nauka

Czy psy potrafią rozpoznać złe duchy? Co mówi nauka

© Czy psy potrafią rozpoznać złe duchy? Co mówi nauka

Kilku parapsychologów popiera teorię, że psy są w stanie dostrzec każdą obecność. I to niezależnie od tego, czy chodzi o ludzką istotę, czy o ducha.

Psy mają bardziej rozwinięty szósty zmysł. Rzeczywiście, są w stanie wykryć energie cierpiących dusz.

Psy są znane jako najlepsi przyjaciele człowieka

ich towarzystwo a ich lojalność wobec swoich panów jest naprawdę nieskończona. Wydaje się jednak, że z biegiem czasu i rozwojem ich zmysłów emocjonalnych wykształciły one nowe sposoby odczuwania. I to, w tym możliwość wykrywania zjawisk paranormalnych w określonych lokalizacjach. Dlatego kilku parapsychologów popiera teorię, że psy są w stanie wykryć każdą obecność.

Do przeczytania Niewiarygodny powód, dla którego koty ugniatają brzuch

Słynny parapsycholog, Robert Morris, następnie badał różne formy zjawisk paranormalnych w latach 60. W jednym ze swoich badań starał się dowiedzieć, jakie były reakcje i postawy niektórych zwierząt w obliczu duchów lub duchów. Następnie użył węża, szczura, psa i kota, które umieścił w pokoju, w którym podobno mieszkają duchy.

Czytaj także :  Czy psy potrafią wyczuć duchy i akty paranormalne w nocy?

W trakcie śledztwa chociaż wszystkie zwierzęta zachowywały się inaczej, wspólnym wątkiem było to, że wszyscy szukali miejsca do ukrycia się. Albo pod łóżkiem, albo w kącie. Rzeczywiście, wszyscy czuli, że coś dziwnego może na nich wpłynąć.

Z drugiej strony, aby to potwierdzić, te same zwierzęta zostały umieszczone w przestrzeni, w której nie było żadnej obecności z zewnątrz. Ich zachowanie było wtedy naturalne i bez niczego dziwnego. To skłoniło eksperta do potwierdzenia, że ​​zwierzęta są w stanie wykryć obecność czegoś nienormalnego w określonych miejscach.

Psy mają znacznie bardziej rozwinięty zmysł intuicji niż ludzie. Mogą więc wyczuć, że niebezpieczeństwo czai się przed nimi bez konieczności patrzenia mu w twarz. W ten sposób są w stanie „wykryć energie zagubionych dusz lub obecność paranormalnej aktywności”.

Do czytania Ten ślepy kot w złym stanie otwiera pewnego dnia oczy, jego ratownicy zaniemówili!

Czytaj także :  Rybak zauważa gigantyczną rybę, nie uwierzysz co jest w jej paszczy

Chociaż psy mogą zachowywać się inaczej w obecności ludzi

Następnie parapsycholog wyjaśnia następujący fakt. „Jeśli zachowują się inaczej w obecności osoby, możliwe, że dzieje się tak dlatego, że wyczuwają, że osoba może mieć wobec nich złe intencje. Jednak gdy tylko psy zorientują się, że w określonym miejscu znajduje się dziwna obecność, pojawia się uczucie strachu, a ich ogony natychmiast zaczynają gonić.

Ponadto koty mają również bardzo rozwinięty zmysł paranormalny: „Są również bardzo wrażliwe na obcą obecność. Ponadto często przyjaźnią się z ludźmi, którzy praktykują magię lub czary. Jednak tylko oni są w stanie je odkryć. Ale nie działać odpowiednio, aby je złagodzić. I to w przeciwieństwie do psów, które pełnią rolę obrońców i których reakcje są znacznie bardziej oczywiste. Psy pomagają eliminować karmę i złe energie z ludzi.”

Jeśli chcesz przeczytać więcej takich artykułów, zalecamy przejście do kategorii Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.