Strona główna » Zwierzęta » Film przedstawiający mamę konia rozmawiającą ze swoim dzieckiem jest wzruszający.

Film przedstawiający mamę konia rozmawiającą ze swoim dzieckiem jest wzruszający.

Nie ma wątpliwości co do tego, jak urocze mogą być małe zwierzęta. Oglądanie ich poczynań może być punktem kulminacyjnym każdego dnia dla ich matek, opiekunów, a nawet fanów w mediach społecznościowych. Pomyśl tylko, jak wyjątkowe jest przyniesienie nowego szczeniaka do domu! Ten sam rodzaj podekscytowania, podziwu i emocji sprawia, że każde spotkanie z małym zwierzęciem jest tak poruszające.

Nic dziwnego, że filmy przedstawiające konia stała się wirusowa po urodzeniu najsłodszej małej klaczki. Η Amanda miała zaszczyt odwiedzić farmę Raehaven, aby pomóc @brass.stables i jej kasztanowatemu koniowi, i było warto. Po porodzie obserwowali, jak świeżo upieczona mama opiekuje się swoim dzieckiem, a nawet uchwycili moment, w którym koń przemówił do swojego nowo narodzonego źrebaka z zachętą.

Czytaj także :  Dlaczego twój kot często na ciebie patrzy? Oto odpowiedź

@brass.stables She’s here!!!! Matka Que urodziła oszałamiającą kasztanowatą klaczkę. Co za zaszczyt asystować jej w tak pięknej podróży 🦄🦄🦄 #filly #babyhorse #futurechampion ♬ Here I Am – Bryan Adams

Jest tak słodki, jak brzmi!

To tak cenna chwila, że chcielibyśmy, aby trwała wiecznie. Jesteśmy pewni, że oboje Amanda, która używa @iridecommando na Tiktok (nie martw się, imię jej konia to Commando), chciałby tam być na zawsze.

@brass.stables Nasza malutka tancerka miała dziś idealny pierwszy dzień życia 💓🦄. #foal #babyhorse #futurechampion ♬ oryginalne brzmienie – Bop, Rock & Flo

Bycie świadkiem tych cennych pierwszych chwil wydaje się niemal nierealne!

Komentator @t_schon dokładnie wie, o czym mówimy. Powiedzieli oni: „Kiedy uwaga tej klaczy jest w 100% skupiona na jej małym stworzeniu, a miłość i duma wypełniają stodołę, zawsze przepadam. To najbardziej magiczne uczucie”. To prawie wywołało łzy w naszych oczach! To emocjonalny kamień milowy dla wszystkich zaangażowanych, a obserwowanie, jak nowa końska mama nawiązuje więź ze swoim dzieckiem, to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Czytaj także :  Kobieta odkrywa tajny dokument męża dzięki swojemu psu

Nie ma wątpliwości, że widzowie oszaleją na punkcie tego wideo! Słodka końska mama już zachęca swojego malucha do wstawania poprzez pielęgnację i rozmowę. Według American Association of Equine Practitioners, zdrowe źrebaki zwykle wstają w ciągu godziny od urodzenia – więc ten film nie mógł zostać nakręcony długo po narodzinach źrebaka. To imponujące! Dzięki wsparciu Amanda i kilku innych ekspertów, ten koń i jej źrebię mają za sobą świetny start.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.