Strona główna » Zwierzęta » Film przedstawiający żółwia delektującego się arbuzem jako przekąską staje się wirusowy

Film przedstawiający żółwia delektującego się arbuzem jako przekąską staje się wirusowy

Nie ma to jak zimna, pyszna przekąska z arbuza, aby ochłodzić się w gorący letni dzień. I wierzcie lub nie, ale nie tylko my, ludzie, lubimy ten słodki przysmak. Psy, szopy, ptaki, słonie, niedźwiedzie i jeszcze więcej zwierząt lubi jeść arbuza.

Dlatego ten niedawny klip z Aquarium of the Pacific, znany na TikTok jako @aquariumpacific, nie powinien być dużym zaskoczeniem. Jeden z pracowników sięgnął po arbuza, aby żółw mógł go skubać, i szczerze mówiąc, jest to zbyt urocze, by wyrazić to słowami. Spójrzcie tylko!

@aquariumpacific Prezentujemy bez komentarza: żółw morski Copper jedzący arbuza 🌊🐢🍉 Video by Aquarist Adam #aquariumofthepacific ♬ oryginalny dźwięk – Aquarium of the Pacific 🦭

Czytaj także :  Jak wytresować Corgi: Harmonogram szkolenia szczeniąt Corgi

To jest nasz własny rodzaj wideo ASMR

Zapomnij o medytacji lub zajęciach jogi, ten film jest właśnie tym, czego potrzebowaliśmy, aby się zrelaksować. Nie wiemy, co to jest, ale to całkowicie oczyściło nasze umysły i wprawiło nas w najlepszy nastrój. No bo kto nie jest w dobrym nastroju jedząc arbuza.

Choć arbuz może być pysznym przysmakiem, w rzeczywistości ma wiele korzyści zdrowotnych

Tak więc, szczerze mówiąc, wszyscy wygrywają! Koty mogą jeść arbuza i jest to świetny przysmak, jeśli kot ma problemy z nawodnieniem. Jednak koty chore na cukrzycę lub wrażliwe na cukry powinny trzymać się od niego z daleka. Arbuz jest również doskonałym wyborem dla psów z rozstrojem żołądka. Pamiętaj jednak, że specjalne smakołyki, takie jak arbuz, najlepiej podawać z umiarem.

Zawsze rób badania lub zapytaj weterynarza swojego zwierzaka przed zaoferowaniem mu kawałków arbuza i innych pokarmów dla ludzi. Powinieneś dokładnie sprawdzić, czy dana żywność jest toksyczna, a jeśli nie, to ile zwierzę może zjeść. Owoce są smacznymi przysmakami, ale są też bogate w cukier, a ponieważ układ trawienny zwierząt różni się od naszego, mogą one inaczej przetwarzać wysoką zawartość cukru. Nigdy nie zaszkodzi skonsultować się ze specjalistą. Lepiej być bezpiecznym niż żałować, jeśli chodzi o cenne zwierzęta!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.