Strona główna » Zwierzęta » Fotograf był zaskoczony, gdy gepard cicho podchodzi do niego i go przytula

Fotograf był zaskoczony, gdy gepard cicho podchodzi do niego i go przytula

Republika Południowej Afryki — O Sasan Amir27-letni filmowiec i fotograf, przeżył moment swojego życia, gdy gepard przytulił go podczas robienia zdjęć w rezerwacie dzikiej przyrody.

Gepard powoli podszedł do mężczyzny i potarł go głową!

Więc usiądź obok niego! TO Myć się powiedział, że zauważył, jak ten gepard wchodzi w interakcję z ludźmi odwiedzającymi sanktuarium. Więc po kilku spotkaniach z fotografem gepard zdecydował, że teraz jego kolej, żeby kogoś poznać!

TO Myć się dodał, że był trochę przestraszony i świadomy obecności geparda, ponieważ zwolnił swoje ruchy, aby dać mu znać, że zauważył. Gepard chciał go po prostu powąchać Myć się i przytulił go! To była jedyna taka chwila w życiu! Jak cudownie!

Gepard to duży kot występujący w Afryce i środkowym Iranie. Jest najszybszym zwierzęciem lądowym: szacuje się, że może biec z prędkością od 80 do 128 km/h. Aby osiągnąć powyższą prędkość, w przeciwieństwie do innych dużych kotów, gepard ma przystosowania do ciągłego polowania, takie jak lekkie, opływowe ciało, długie, cienkie nogi i długi ogon, dzięki którym nadaje się do krótkich, wybuchowych wzrostów prędkości, szybkie przyspieszenie i zwinność umożliwiająca ekstremalne zmiany kierunku podczas poruszania się z dużą prędkością.

Czytaj także :  Jego kot wpatruje się w niego przez całą noc, kończy się to filmowaniem i w końcu rozumie, co się dzieje

Poza niewątpliwym znaczeniem ekologicznym, gepard jest jednym z tych zwierząt, na których opiera się przemysł turystyczny wielu krajów Afryki. Większość organizowanych safari zapewnia jedno z najwspanialszych przeżyć, jakie można przeżyć, obserwując polowanie tego niesamowitego zwierzęcia, które zostało uchwycone niezliczoną ilość razy w filmach, telewizji i mediach społecznościowych.

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.