Strona główna » Zwierzęta » Jego protesty dotyczące konieczności porannego wstawania z łóżka rozsadziły internet

Jego protesty dotyczące konieczności porannego wstawania z łóżka rozsadziły internet

Będę pierwszym, który to przyzna: Nie jestem poranną osobą. Nawet jeśli nadchodzący dzień jest wypełniony każdą zabawną aktywnością, jaką można sobie wyobrazić, nadal będę prosić o kolejne pięć minut snu. Nie chodzi o to, że radzenie sobie z dniem jest takie złe – sen jest po prostu taki wygodny!

@spirulinapixie eepy sheepy boi 🐑 #devonrex ♬ oryginalny dźwięk – amaris ✿

Coś mi mówi, że kociak Devon Rex z wirusowego wideo TikTok dokładnie wie, co mam na myśli.

Właściciel kota Amaris, opublikowała klip na swoim koncie TikTok, @spirulinapixie, które jest teraz zasadniczo stroną poświęconą Katsu kotek. Nikt na to nie narzeka!

Czytaj także :  Oto dlaczego twój kot woli spać z tobą, a nie z twoim partnerem

Budzenie zrzędliwego kota jest aż nazbyt bliskie, ale niezwykłe wyczucie mody kota wykracza poza to. Ten chłopak wygląda tak wygodnie, jak to tylko możliwe, więc rozumiem, dlaczego chce zostać w łóżku przez cały dzień!

Czy Katsu być słodszym? Ten malutki kociak może być w złym humorze, ale nie może oprzeć się swoim drobnym zmarszczkom i zbyt dużemu swetrowi. Najwyraźniej to maleństwo jest gotowe na ciepłe jesienne i zimowe miesiące!

Fajnie jest widzieć wszystkich jego nowych fanów Katsu na TikTok, aby pochlebić śpiącemu kociakowi i jego zrzędliwemu nastrojowi. Komentujący @the.kings.right.hand zażądał Amaris „natychmiast objął tego śpiącego pieczonego kurczaka”. Nie martw się, zrobił to! Ten komentarz jest jeszcze zabawniejszy, gdy weźmie się pod uwagę, że „katsu” to słowo związane z jedzeniem w języku japońskim.

@spirulinapixie Replying to @Sznurowadła prezydenta ♾️🌈 ♬ oryginalny dźwięk – amaris ✿

Czytaj także :  Ile kolorów widzi mój kot?

Kurczak katsu to popularne danie – a teraz także popularny kotek!

Widz @solaluna831 również zauważył: „To jest nietoperz z Anastazji”. Jak mogłem tego wcześniej nie zauważyć? Wygląda dokładnie jak Bartok – oczywiście bez skrzydeł. Dla tych, którzy widzieli ten film animowany, to porównanie nigdy nie może pozostać niezauważone.

Nowy właściciel kota odpowiedział na te i inne komentarze, udostępniając dodatkowe nagranie wideo przedstawiające Katsu, więc sprawdź jej konto, jeśli jeszcze nie masz dość uroczych kociąt. Biorąc pod uwagę jej popularność, mamy przeczucie, że będzie jeszcze na co czekać!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.