Strona główna » Zwierzęta » Kobieta dzieli się najszczęśliwszym momentem z foką w nowojorskim akwarium

Kobieta dzieli się najszczęśliwszym momentem z foką w nowojorskim akwarium

Wycieczka do akwarium może być zabawnym lub relaksującym sposobem na ucieczkę od rzeczywistości na kilka godzin, ale jak niedawno odkryła pewna kobieta, może być również wręcz przezabawna. Artystka i projektantka mody @sealkiecove podzieliła się najsłodszym momentem z foką podczas wizyty w nowojorskim akwarium, a my nie możemy się tym nacieszyć.

Podobnie jak miliony ludzi, którzy obejrzeli jej wideo! Słodkie wybryki fok nie są czymś, co można zobaczyć każdego dnia – są nawet lepsze!

Wygląda na to, że foka nawet sprawiła radość swojej nowej przyjaciółce

Zatrzymalibyśmy się i nagralibyśmy film, gdybyśmy zobaczyli fokę bawiącą się z gościem akwarium w ten sposób i jesteśmy prawie pewni, że dokładnie to zrobili ludzie. Nawet jeśli oglądasz to przez ekran, czujesz, że jesteś świadkiem wyjątkowej chwili, nie sądzisz?

@sealkiecove potrzebował tego dzisiaj 💕#seal #harborseal #seals #nyaquarium #foryou #fypシ ♬ Golden Hour: Piano Version – Andy Morris

Czytaj także :  Straciła psa, ale 2 lata później zdarzył się cud i otrzymała niespodziankę swojego życia

Komentatorzy TikTok uwielbiają tę scenę tak samo jak my. @Katbaed napisała, że „oni naprawdę są psami morskimi” i ma całkowitą rację! Psy i foki są do siebie porównywane od dawna i widzimy dlaczego. Oboje są ciekawi, mogą być przyjaźni, a nawet mają wiele fizycznych podobieństw.

Chociaż nigdy wcześniej nie widzieliśmy foki bawiącej się z człowiekiem, nie oznacza to, że nigdy się to nie zdarza. W rzeczywistości… nie jesteśmy aż tak zaskoczeni. Możemy wymyślić wiele wirusowych filmów z udziałem fok, w tym jeden film, w którym mała foka bawi się zabawkową łodzią! Inne były również przytulane do psów idących na plażę, więc jesteśmy pewni, że poczują się wystarczająco komfortowo, aby wchodzić w interakcje z ludźmi. Foki akwariowe są prawdopodobnie tak samo przyzwyczajone do ludzi, jak do innych zwierząt morskich!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.