Strona główna » Zwierzęta » Kociak wyszkolony, by przestać się chować, gdy usłyszy te 4 słowa w uroczym filmie

Kociak wyszkolony, by przestać się chować, gdy usłyszy te 4 słowa w uroczym filmie

Właścicielka kota z Rhode Island stała się wirusowa w mediach społecznościowych po tym, jak udało jej się nauczyć swojego kociaka zabawnej sztuczki w filmie, który obejrzały miliony ludzi w Internecie.

W wirusowym poście, udostępnionym na TikTok w sobotę pod nazwą użytkownika @kalaydamerie, mały czarno-biały kotek początkowo chowa się pod kołdrą swojego właściciela w łóżku. Wyskakuje z niej, gdy tylko jego właściciel wypowie pewną frazę, którą zapamiętał.

Podpis obok klipu brzmi: „Udało mi się wyszkolić moje dziecko, aby wychodziło z ukrycia, gdy słyszy 'gdzie jest moje maleństwo?

@kalaydamerie♬ oryginalny dźwięk – kalayda

Chociaż koty nie mają zdolności poznawczych, aby zrozumieć nasz język, według ekspertów rozumieją, kiedy do nich mówisz

Jak mówią, koty „rozumieją ludzki język w taki sam sposób, w jaki my rozumiemy miauczenie”.

Czytaj także :  Pit bull uratowany z walki psów spędza teraz czas przytulając się do kotka

Jednakże, chociaż koty nie mówią naszym językiem, rozpoznają go i reagują poprzez zachowania orientacyjne, takie jak ruchy uszu i głowy.

„Regularna interakcja z kotem przy użyciu pozytywnego głosu i gestów – takich jak uśmiechanie się i mówienie optymistycznym tonem głosu – wzmocni więź między wami”, dodaje strona Hill’s Pets.

Wideo szybko stało się wirusowe w mediach społecznościowych, zyskując widzów z całego TikTok.

Do tej pory uzyskał ponad 1,5 miliona wyświetleń i ponad 390 000 polubień na platformie.

„Nie spodziewałem się, że mały facet będzie prawdziwym małym facetem”. napisała emma: „Myślałam, że masz na myśli ludzkie dziecko i byłam mile zaskoczona”.

KaylaT napisał: „Nazwałem moje pierwsze dziecko sky. I za każdym razem, gdy mówiłam Sky baby blue, gdzie jesteś? Biegła na górę. Miał naprawdę niebieskie oczy”.

Megan Frances napisała: „Wkrótce będę miała dwa kociaki, zdecydowanie to zrobię”. A Kristen napisała: „Wejdę do pokoju i powiem 'Czy jest tu dziecko? A mój kociak zaraz wyjdzie!”. Allura dodała: „Mój starszy kot reaguje tylko na „Gdzie jest mój kotek?” dziecięcym głosem”.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.