Strona główna » Zwierzęta » Kot ze zrzędliwą miną jest ciągle zaginiony w schronisku z powodu swojego wyglądu

Kot ze zrzędliwą miną jest ciągle zaginiony w schronisku z powodu swojego wyglądu

Niestety, niektóre zwierzęta ze schronisk są pomijane z wielu powodów, takich jak podeszły wiek, zła reputacja czy wygląd.. W rzeczywistości żaden z tych powodów nie jest wystarczająco niepokojący, aby pozostawić niewinne zwierzęta w schroniskach. Jeden z nich zwierząt ma na imię Bean, kociak, który był pomijany dziesiątki razy, ponieważ był wybredny i brzydki.

Schronisko eanonimowa historia kota

Schronisko podzieliło się historią kota w Internecie, informując ludzi, że przebywał tam od ponad roku. Na szczęście Francisca Franken, życzliwa kobieta, zobaczyła zdjęcia Bean i uznała ją za bardzo uroczą. Od razu wiedziała, że musi coś zrobić, by jej pomóc. Η Bean został znaleziony w przyczepie kempingowej z początkową blokadą, kamieniami struwitowymi i przerażającą infekcją oka.

Kot nie miał żadnych oznak własności

Nie był oznakowany, nie miał chipa i nie był wykastrowany. Po obejrzeniu jej zdjęć Francesca wiedziała, że Bean ma być jej, więc zadzwoniła do schroniska, aby sprawdzić, czy Bean jest nadal dostępna do adopcji i powiedziano jej, że tak. Tak więc pewnego dnia, udała się do schroniska i była bardzo szczęśliwa, widząc Bean, uroczego brytyjskiego krótkowłosego.

Czytaj także :  Ten kot, niezadowolony z czekania na psa przy śniadaniu, robi swój punkt głośno i wyraźnie (Wideo)

Francesca powiedziała, że nie wie, ilu ludzi nie było w stanie dostrzec piękna Bean, ale była szczęśliwa, że los chciał, by została mamą Bean. Co za szczęśliwe zakończenie!

Podziel się tym z rodziną i przyjaciółmi.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.