Strona główna » Zwierzęta » Mały bezdomny szczeniak spada z dużej wysokości, przeżywa i dostaje drugą szansę na życie

Mały bezdomny szczeniak spada z dużej wysokości, przeżywa i dostaje drugą szansę na życie

Kilku pracowników budowlanych w Teksasie, zajętych codziennymi sprawami, nagle usłyszeli coś, co brzmiało jak płacz małego szczeniaka. Szybko rozpoczęli przeszukiwanie placu budowy w poszukiwaniu źródła dźwięku, ale nic nie znaleźli – dopóki nie zdali sobie sprawy, że dźwięk dochodzi znad nich.

Tam, na niebie, przeleciał jastrząb z malutkim szczeniakiem ściskającym pazury.

Historia Tony’ego

Gdy tylko budowniczowie zorientowali się, co dzieje się nad nimi, jastrząb puścił szczeniaka, wysyłając go na ziemię. Budowlańcy natychmiast pobiegli na miejsce, w którym upadł szczeniak, podnieśli go i zawieźli do najbliższego weterynarza, trzymając kciuki, aby wszystko było w porządku. Ponieważ nie było chipa i nikt nie zgłosił się po niego, szczeniak został zabrany pod opiekę Austin Animal Center (AAC).

Gdy trafił do schroniska, wszyscy byli zszokowani niesamowitą historią szczeniaka i zaczęli go nazywać „Cudownym Szczeniakiem”, bo to, że tak maleńkie stworzenie przetrwało tak duży upadek, było prawdziwym cudem. Mały miał zaledwie 6 tygodni i po tym wszystkim, co już przeszedł, jedyne, czego pragnął, to być kochanym przez swoich nowych przyjaciół ze schroniska.

Czytaj także :  W chwili, gdy maltretowany koń zaczyna ufać ratownikowi, rusza internet

„Kiedy spotkałam tego małego szczeniaka wkrótce po tym, jak trafił do naszego schroniska, jedyne, czego chciał, to żeby go przytulano” – powiedziała The Dodo Jennifer Olohan, menadżerka ds. komunikacji i mediów AAC. „Był podłączony do kroplówki, ale mimo to próbował podejść do przodu swojej budy, żeby się do mnie dostać. Uściskałam go najmocniej jak mogłam, dbając o jego serum. On jest naprawdę bardzo słodki!”

Później wszyscy w schronisku postanowili oficjalnie nadać szczeniakowi imię Tony Hawk. Pomimo potężnego upadku Tony doznał jedynie kilku drobnych skaleczeń głowy i klatki piersiowej, a ratownicy byli bardzo szczęśliwi, gdy zdali sobie sprawę, że wkrótce wróci do zdrowia.

„Tony Hawk, co zaskakujące, odniósł bardzo lekkie obrażenia” – powiedział Olohan. „Ma kilka ran na głowie i ramionach od pazurów jastrzębia, ale to wszystko! Nie ma żadnych złamań kości ani obrażeń wewnętrznych w wyniku upadku. To naprawdę cud!”

Czytaj także :  Jak zwierzęta postrzegają czas? Wszystkie odpowiedzi i prawdę, o których nie wiedziałeś

Nadal pozostaje tajemnicą, skąd pochodził Tony – czy był bezdomnym urodzonym na ulicy, czy czyimś szczeniakiem zabranym z podwórka. Tak czy inaczej, jego rodzina ze schroniska jest szczęśliwa, że ​​trafił do nich i podekscytowana, że ​​teraz radzi sobie tak dobrze. Pozostanie w rodzinie zastępczej do czasu, aż osiągnie odpowiedni wiek, w którym będzie można go wysterylizować, a wtedy schronisko zapewni mu idealną rodzinę na zawsze.

„W tym momencie jego rodzina zastępcza została zasypana wnioskami o adopcję i ma naprawdę świetnych kandydatów, więc nie będziemy w tej chwili przyjmować dla niego żadnych wniosków o adopcję” – powiedziała Olohan.

Tony mógł mieć trudny start w życiu, ale nie wpłynęło to na jego słodki charakter ani żywiołową osobowość, a jego przyjaciele w schronisku wiedzą, że będzie najlepszym futrzanym dodatkiem do bardzo szczęśliwej rodziny.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.