Strona główna » Zwierzęta » Miś kąpie się w kałuży z małym misiem, a Internet wariuje

Miś kąpie się w kałuży z małym misiem, a Internet wariuje

Czy nie byłoby wspaniale wiedzieć, jak zachowują się dzikie zwierzęta pod naszą nieobecność? Cóż, korzystając z obecnej technologii kamer, możemy zajrzeć do kawałka tajemniczego świata zwierząt. Kamery monitorujące mogą nagrywać, co robią zwierzęta, bez rzucania się w oczy.

Właśnie tak został uwieczniony miś z imieniem Tamarack, która uciekła z ośrodka rehabilitacji dzikich zwierząt, bawiąc się zabawką podczas kąpieli w kałuży.

TO Tamarack, osierocony pluszowy miś, doznał poważnych oparzeń w wyniku pożaru.

Tak więc jego łapy były leczone przez kochający personel ośrodka rehabilitacyjnego. Kończył swój pobyt w Lake Tahoe Wildlife Care, kiedy przekopał tunel pod elektrycznym płotem i znalazł drogę z powrotem do lasu.

Czytaj także :  Owczarek niemiecki ma najzabawniejszą minę, gdy zostaje skarcony

Być może opuścił ośrodek nieco wcześniej, niż zamierzali ratownicy, ale jest niedźwiedziem i jego miejsce jest na wolności.

Choć ratownicy zastanawiali się, jak udało mu się tam wydostać, całkiem sam. Na szczęście jego dawni opiekunowie mogli go mieć na oku dzięki miłośnikowi dzikiej przyrody Tahoe Toogee. TO Tahoe zainstalował wiele kamer monitorujących w lasach wokół swojego domu. I tak się złożyło, że nagrali mnóstwo materiału z Tamaraca.

Chociaż początkowo mogły pojawiać się obawy o dobrostan niedźwiedzia, materiał filmowy pokazał, że niedźwiedź nie tylko żyje, ale także kwitnie.

„Bardzo się cieszę, że mogę obserwować jego postępy wbrew wszelkim przeciwnościom jako sierota i szczeniak na terapii, a teraz jako roczniak. Pokazuje, jak uparta jest dzika przyroda, jeśli chodzi o przetrwanie” – powiedział Mr Język.

TO Tahoe obserwując jej ruchy Tamarak i uchwycił wiele bezprecedensowych materiałów. W rzeczywistości uchwycił nawet wywołujący uśmiech słodycz, gdy miś wpada do kałuży i bawi się znalezionym przez niego maleńkim misiem. (Cóż, zabawki sprawiają, że kąpiel jest świetną zabawą).

Czytaj także :  Oto 4 proste kroki, aby zmienić dietę kota na surową karmę

Nikt nie wie, gdzie znalazł grę ani skąd pochodzi, ale materiał wywołał dość pozytywny odzew. Nawet Język skomentował, że materiał filmowy najwyraźniej ukazuje słodszą stronę niedźwiedzia czarnego i brunatnego.
„Pomyślałem, że był to niemal doskonały przykład zabawnej natury nie tylko młodych czarnych niedźwiedzi, ale wszystkich” – powiedział Język.

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.