Strona główna » Zwierzęta » Osierocone kocięta trafiają do domu dzięki rodzinnemu psu

Osierocone kocięta trafiają do domu dzięki rodzinnemu psu

© Osierocone kocięta trafiają do domu dzięki rodzinnemu psu

Osierocone kocięta znalazły nieoczekiwany dom w domu rodziny kochającej zwierzęta. Z pomocą psa udało im się pokonać przeciwności losu i otrzymać miłość i opiekę, której tak bardzo potrzebowali.

Wszystko zaczęło się od miotu kociąt, opuszczona i osierocona, znalazła się w trudnej sytuacji na ulicach miasta. Bezdomne i pozbawione nadziei na przeżycie te młode koty desperacko potrzebowały bezpiecznego schronienia.

Następnie mieli okazję spotkać psa, który był zdeterminowany, aby im pomóc i zaangażować w akcję całą rodzinę. Bez tych dobrych dusz małe koty nie przeżyłyby.

Przeczytaj Czy koty naprawdę chowają urazę? Tak mówią eksperci

Pies rodzinny kryjący się za historią

Ten pies odkrył pierwszego kociaka całkiem sam przed domem swoich właścicieli. Następnie zdecydował się wprowadzić go do środka przez klapę dla kota.

Czytaj także :  Maltretowany kucyk sprzedany na mięso, dopóki nie uratował go anioł stróż

Właściciel był zakłopotany stanął w obliczu odkrycia swojego psa i nie wiedział, co robić. Ale przyjacielski pies nie skończył i wkrótce potem przyniósł drugiego kociaka. Później na terenie posiadłości znaleziono trzeciego i ostatniego kociaka. Po matce nie było jednak śladu.
Osierocone kocięta trafiają do domu dzięki rodzinnemu psuPrzechwytuj Facebooka

Następnie rodzina przyjęła trzy kocięta, samca i dwie samice, które miały się nimi zaopiekować na czas, gdy schronisko znalazło dla nich rodzinę zastępczą. Karmiono je mieszanką mleka modyfikowanego i mokrej karmy. Dzięki temu psu o wielkim sercu trzy kocięta miały dobry start.

Kocięta o ujmujących osobowościach

Szybko pokazali, że są ogromne apetyt i niesamowitą energię. Potem zaczęły ujawniać się ich osobowości. Jeden uwielbia podążać za ludźmi, inny jest żądny przygód, a trzeci jest bardzo ciekawy. Wendy to śmiałka, uwielbia się wspinać i pakować w kłopoty.

Do przeczytania Wstrząsająca reakcja zagubionego psa, który odnajduje swojego pana!

Czytaj także :  6 wskazówek, jak znaleźć odpowiedniego opiekuna dla swojego ukochanego zwierzaka

Osierocone kocięta trafiają do domu dzięki rodzinnemu psuPrzechwytuj Facebooka

Ich zabawny i ujmujący charakter stawał się coraz silniejszy w miarę dorastania. Już niedługo kociaki będą mogły znaleźć stałą rodzinę. Ich przyszłość rysuje się w jasnych barwach, bo bez opatrznościowej interwencji psa i jego właściciela nie mieli szans na jej osiągnięcie.

Historia osieroconych kociąt i ich nieoczekiwanego domu ze współczującą rodziną i dobrym psem stała się popularna w mediach społecznościowych. Wiele osób zostało poruszonych tą historią i zaoferowało pomoc rodzinie, dostarczając żywność i inne artykuły dla kociąt.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.