Strona główna » Zwierzęta » Owczarek ratuje tonące jagnię z rzeki

Owczarek ratuje tonące jagnię z rzeki

Bez wahania owczarek na tym filmie wskakuje do rzeki, aby uratować jagnię, które tonęło w wodzie. Pies niesie go najlepiej jak potrafi, dopóki nie będzie bezpieczny.

Jagnię tonęło w wodach rzeki, kiedy zauważył go owczarek. Pies bez wahania wskoczył do wody z zamiarem uratowania go. Chociaż baranek początkowo odmówił pomocy, obawiając się intencji swojego ratownika, w końcu udało mu się mu zaufać, co można zobaczyć na filmie.

Owczarek ratuje tonące jagnię z rzeki

Aby to zrobić, pies wykorzystuje swoje wielkie umiejętności pływackie. Stopniowo wypycha drugie zwierzę z wody i używa pyska, aby wykonać swoją misję.

Aby przeczytać
Poznaj tę uroczą rodzinę składającą się z czterech psów, dwóch kaczek i kota

„Widzieliśmy miliony zwierząt które muszą tylko mówić, bo to tak, jakby były ludźmi”, wyjaśnia Angie Cárdenas. Jest również zawsze zaskoczona lojalnością i odwagą okazywaną przez psy.

Czytaj także :  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci określić, jak duży może być Twój pies

Owczarek ratuje tonące jagnię z rzekiŹródło: Capture Instagram
Pies, najlepszy przyjaciel człowieka

Zwierzęta są towarzyszami towarzysze dla każdego. Sprawiają, że wszyscy jesteśmy szczęśliwsi: dzieci, dorośli i osoby starsze. Nie tylko bardzo łatwo jest się do nich przywiązać, ale w końcu myślimy o nich jak o kolejnym członku naszej rodziny, do tego stopnia, że martwimy się o ich dobre samopoczucie i szczęście.

Psy są najlepszym przyjacielem człowieka. Stwierdzenie to jest bezpośrednio związane z ich niezawodną lojalnością i nieskończonymi zaletami jako zwierząt domowych. Nie ukrywa to jednak faktu, że psy były również historycznie bardzo przydatne w pracy, ratownictwie lub dochodzeniach policyjnych.

Ale ich wkład w dziedzinie zdrowia jest nie do prześcignięcia. Okazały się skuteczne w wykrywaniu chorób, jako psy przewodnicy. Odegrały również kluczową rolę w szerokiej gamie terapii dla dzieci, osób starszych i osób niepełnosprawnych, zaburzonych lub uzależnionych. Co więcej, sama ich obecność poprawia zdrowie układu sercowo-naczyniowego ich właścicieli.

Czytaj także :  Osierocony mały kangur chce tylko przytulić swojego misia

pic.twitter.com/CV6RW1FZY5

Czytaj więcej
5 oznak, że kot jest bardzo przywiązany do swojego właściciela

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8 czerwca 2023 r.

Towarzystwo psa zobowiązuje również właścicieli do regularnego wychodzenia, poruszania się i zabawy z nim. Inne badania wykazały również związek między posiadaniem psa a lepszym zdrowiem psychicznym. I zmniejszonym poczuciem izolacji społecznej, dwoma czynnikami ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.