Strona główna » Zwierzęta » Para adoptowała osieroconego niedźwiedzia 23 lata temu i nadal mieszka z rodziną

Para adoptowała osieroconego niedźwiedzia 23 lata temu i nadal mieszka z rodziną

Nie ma wątpliwości, że niedźwiedź brunatny zasługuje na miano narodowego zwierzęcia rosyjskiego. Przy średniej wadze prawie 200 kg, niesamowitej sile i wytrzymałości, ci dzicy myśliwi dość dobrze reprezentują naród słowiański i jego charakter. I choć zazwyczaj przemierzają rozległe lasy i tajgi, życie jednego z tych zwierząt potoczyło się zupełnie inaczej.

Spotkać go Stepanie, udomowiony niedźwiedź, który żyje ze swoimi ludźmi Swietłana I Jurij Panteleenko w Moskwie, Rosja.

The przysięgam adoptowali go Stepana albo niedźwiedź Stefana gdy był zaledwie 3-miesięcznym osieroconym misiem. Myśliwi znaleźli go samotnie w lesie i w opłakanym stanie, więc Swietłana I Jurij postanowili dać miśowi dom.

23 lata później p Stepana wyrósł na kochającego i wręcz uroczego misia, który pomaga w domu podlewając rośliny i uwielbia oglądać telewizję ze swoimi ludźmi. „Kocha ludzi i jest niedźwiedziem towarzyskim – wbrew temu, co ludzie mogą myśleć, wcale nie jest agresywny” – powiedziała pani B. przysięgam . „Nigdy nas nie ugryzł Stepana.

Czytaj także :  Specjalna sztuczka, którą wykonuje: uroczy pies ze schroniska znajduje dom na zawsze

Rosyjski niedźwiedź zjada dziennie 25 kg ryb, warzyw i jajek! Ale głupkowi udaje się utrzymać formę dzięki swojej miłości do piłki nożnej. Zajmuje się także grą w filmach i pozowaniem do sesji zdjęciowych.

Obejrzyj wideo tutaj:

Cóż, widzieliśmy psy, owce, kanarki, kozy, chomiki, złote rybki, koty domowe. Ale po raz pierwszy widzimy niedźwiedzie zwierzęta! To się dzieje tylko w Rosji.

23 lata później Stepan wyrósł na bardzo czułego misia, który pomaga w domu, uwielbia jeść i oglądać telewizję z rodziną.

Niniejsza opinia oraz wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.