Strona główna » Zwierzęta » Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie zmienia się na zawsze

Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie zmienia się na zawsze

Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie na zawsze wywraca się do góry nogami.

Działania niektórych ludzi przeciwko zwierzętom pozostawiają wiele do powiedzenia na temat naszego człowieczeństwa. Na przykład mały pies cierpiał z powodu złośliwości osoby, która postanowiła trzymać go z daleka, używając bardzo nieprzekonującego argumentu. Ten pojedynczy gest odizolował zwierzę, jakby było niebezpiecznym stworzeniem.

Ten pies był przywiązany do starej przyczepy.

10-miesięczny pies mieszkał na wsi, a jakaś bezduszna osoba postanowiła przywiązać go łańcuchem do zardzewiałej starej przyczepy.

Co najgorsze, osoba ta twierdziła, że pies cierpi na wysoce zaraźliwą chorobę. A wszystko po to, by w żaden sposób nie pomóc zwierzęciu.

Czytaj więcej
5 kluczy, które musisz znać, jeśli chcesz łatwo zdobyć serce kota

Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie zmienia się na zawszeŹródło: Capture Instagram

Szczeniak spędził następnie kilka dni cierpiąc w takich warunkach, dopóki wolontariusze ze schroniska nie przybyli na pomoc.

Czytaj także :  Czy koty mają pamięć? Jak długo pamiętają?

Rzeczywiście, sąsiad, który zlitował się nad sytuacją postanowił to zgłosić. W ten sposób lokalne schronisko uratowało go z okropnych warunków życia.

Ten apel uratował psu życie.

Duke był przywiązany do łańcucha zbyt krótkiego. W rezultacie był prawie niezdolny do wykonania najmniejszego ruchu. Ledwo mógł dostać się pod przyczepę, aby chronić się przed słońcem i deszczem. W ten sposób żył przez wiele dni. Prawdziwa tortura!

Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie zmienia się na zawszeŹródło: Capture Instagram

Jej oczy wypełnione przerażeniem złamałyby serce każdemu. Tony był szczególnie przejęty sytuacją psa. Postanowił więc zabrać go do domu. W schronisku nie było już dla niego miejsca.

Czytaj więcej
Niedźwiedź leżący wygodnie na porzuconym materacu

„Ten pies był bardzo przestraszony. Czuć było zapach amoniaku. Nie mógł się ruszyć, to było całkowicie przytłaczające” – powiedział Tony.

Pies spędza życie przykuty do przyczepy, aż jego życie zmienia się na zawszeŹródło: Capture Instagram

Po operacji i szynach, pies był w stanie wyzdrowieć. Opieka zapewniona przez Tony’ego i Diane pomogła przywrócić mu morale i energię. Po pewnym czasie pod ich opieką był gotowy do adopcji.

Czytaj także :  Czy koty przeziębiają się? W ten sposób zapewnisz swojemu kotu ciepło tej zimy

Miesiące później pies, który został oznaczony jako „nietykalny”, nadal daje miłość swojej rodzinie. Nie ma wątpliwości, że adopcja i druga szansa to najlepszy rodzaj satysfakcji.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.