Strona główna » Zwierzęta » Pies ucieka z podwórka, żeby pobawić się z fretką, która stała się jego przyjaciółką

Pies ucieka z podwórka, żeby pobawić się z fretką, która stała się jego przyjaciółką

Małżeństwo z zachodniej części stanu Maryland nie mogło uwierzyć własnym oczom, gdy sąsiad powiedział im, że ich pies bawi się z fretką i miał nagranie wideo, które to potwierdzało.

Redditor jsgornall udostępnił uroczy, choć zaskakujący klip wraz z kilkoma szczegółami na temat tego, jak Oliver, mieszanka Yorkshire Terriera i Jacka Russella, ładnie pachniał.

Historia Olivera

„Więc… obudziłem się dziś rano i usłyszałem, jak moja żona powiedziała mi, że Oliver, nasz pies, wyszedł na zewnątrz i bawił się z fretką!!! Nigdy bym w to nie uwierzył, dopóki nie poszedłem sprawdzić dziury, z której wyszedł i ZNOWU bawiłem się z fretką!!! Na szczęście sąsiedzi nagrali wideo” – napisała Jsgornall.

To niesamowite widzieć Olivera i fretkę bawiących się ze sobą w pościg! Fretka nie wykazuje żadnej mimiki ciała, jaką pokazałaby przerażona fretka, a poza tym fretka nie spryskała Olivera. „Żadnego sprayu! Kilka razy próbował wrócić do gry” – powiedział Jsgornall o Oliverze. „Wygląda na to, że to nie jest ich pierwsze spotkanie” – dodał w komentarzu na Reddicie.

Czytaj także :  Czy koty widzą w ciemności? Czym noktowizor kota różni się od człowieka?

Oliver nadal grzebał w płocie w poszukiwaniu swojej przyjaciółki – fretki. Fretka też chciała się dalej bawić, bo „szedł za nim po naszym zerwaniu! Chyba chciał więcej grać” – ujawnił jsgornall.

Wygląda na to, że Oliver ma wyjątkowy stosunek do fretek, ponieważ Jsgornall powiedział, że jego dwa pozostałe psy zostały spryskane sprayem, gdy kilka lat temu spotkały fretki.

„To zupełnie inny zapach niż zapach kogoś z daleka lub potrąconego na ulicy” – powiedział o sprayu na fretki. „A [από τους άλλους σκύλους μου] wziął to do ust! Pochyliłem się, żeby sprawdzić, co się z nią dzieje, a ona zaczęła niekontrolowanie wymiotować na drodze. To było okropne i przez cały czas moja żona skuliła się i śmiała po drugiej stronie szklanych drzwi”.

A więc… Obudziłem się dziś rano i moja żona powiedziała mi, że Oliver, nasz pies, wysiadł i bawił się ze skunksem!!! Nigdy bym w to nie uwierzył, dopóki nie poszedłem sprawdzić dziury, przez którą się wydostał, a on ZNOWU bawił się ze skunksem!! Na szczęście sąsiedzi dostali wideo!
byu/jsgornall inaww

Czytaj także :  Kot mówi do swojego właściciela "kocham cię" w szokującym wideo

Zainteresowanych jsgornall pragnie zapewnić wszystkich, że Oliver ma aktualne informacje o wszystkich swoich szczepieniach (w tym przeciwko wściekliźnie). Spotkanie Olivera jest bardzo niezwykłe! Jeśli Twój pies kiedykolwiek zostanie spryskany, wskazówki, jak go uwieść, znajdziesz tutaj.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.