Strona główna » Zwierzęta » Pies ze schroniska uwielbia nosić jak najwięcej zabawek

Pies ze schroniska uwielbia nosić jak najwięcej zabawek

Arabella to słodka i wesoła bezdomna suczka, która uwielbia zwracać na siebie uwagę. Ma także uroczą rutynę, która przykuła uwagę personelu schroniska i tysięcy ludzi.

„Każdego ranka, po powrocie do swojej hodowli na śniadanie, adoptowana Arabella rzuca sobie wyzwanie, aby zmieścić w ustach jak najwięcej zabawek i nosi je ze sobą przez resztę dnia. Im bardziej puszyste, tym lepiej! ” – pisze SFC Virginia.

Historia Arabelli

Kilka tygodni temu Arabella osiągnęła kamień milowy. SFC Virginia opowiada: „Dzisiaj zdobył największe osiągnięcie: trzy pełne mecze na raz! Jest z siebie bardzo dumna i my też, więc powiedzieliśmy jej, że będziemy uczcić jej zwycięstwo, publikując ogłoszenie tutaj na Facebooku…”.

Arabella dołączyła do załogi SFC Virginia kilka miesięcy temu po uratowaniu jej przez jednego z partnerów ratowniczych.

„Arabella to słodka mieszanka bokserek, która od jednego z naszych partnerów schroniska uzyskała niedowagę” – napisała SFC Virginia na Facebooku. „Jest zestresowana widokami i dźwiękami innych psów w naszej siedzibie i potrzebuje szybkiego umieszczenia w środowisku domowym, aby mogła przybrać na wadze, zdekompresować i, miejmy nadzieję, żyć jak najlepiej!”

Czytaj także :  Ile kolorów widzi mój kot?

Niestety, rodzina zastępcza nie powstała – jest to problem, z którym borykają się obecnie schroniska w Ameryce Północnej. Teraz SFC Virginia ma nadzieję, że odkrywszy ukryty talent Arabelli, znajdzie się ktoś, kto ją przyjmie lub zaadoptuje. Piszą: „Arabella jest tu od dawna i bardzo chciałaby mieć własny dom, w którym mogłaby cię codziennie bawić swoimi zabawkowymi wybrykami i zdolnością poruszania się w rozmiarze XL”.

Schronisko dodaje: „Arabella radzi sobie świetnie ze wszystkimi ludźmi, których poznała od czasu przybycia do SFC. W tej chwili mamy nadzieję na dom zastępczy/adopcyjny, w którym będzie mogła być jedynym psem LUB własnym pokojem/przestrzenią z dala od innych szczeniąt, aby mogła się zrelaksować i naprawdę zaaklimatyzować”.

Mimo że post Arabelli na Facebooku stał się wirusowy i zyskał tysiące udostępnień, schronisko twierdzi, że otrzymało tylko dwa zgłoszenia.

„W związku z nieoczekiwaną reakcją na jej post, po którym pojawiło się tysiące udostępnień, otrzymaliśmy dwa zgłoszenia. Pierwsza była być może i z drugą nadal jesteśmy w kontakcie, więc nadal szuka domu” – informuje SFC Virginia. „Arabella jest z nami już od dłuższego czasu i będzie wspaniałym towarzyszem rodziny, która potrzebuje szczenięcia do kochania. Najlepiej czułaby się jako samotny pies, biorąc pod uwagę nasze doświadczenia z nią podczas jej pobytu tutaj. Wydaje się, że ma w sobie coś z boksera, waży około 45 kg i jest w pełni dorosła. Arabella to słodka i szczęśliwa dziewczyna, która KOCHA, gdy zwraca się na nią uwagę.” Teraz potrzebuje tylko rodziny, która doceni jej kochającą naturę.

Czytaj także :  Jest nadzieja: kierowca autobusu zatrzymuje się, aby uratować psa przed pasem autostrady

Dla tych, którzy zastanawiają się, jaki jest rekord Arabelli w zakresie pluszaków, pracownicy schroniska twierdzą, że Arabelli udało się unieść cztery lub pięć pluszaków na raz!

Kilka tygodni po tym, jak umiejętności Arabelli w posługiwaniu się pluszakami stały się popularne, SFC Virginia ogłosiła, że ​​znalazła dom na zawsze. Brawo Arabella! Wiedzieliśmy, że jej talenty rzemieślnicze pozwolą jej stworzyć rodzinę na zawsze.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.