Strona główna » Zwierzęta » Pit bull ratuje ptaka, który wypadł z gniazda i adoptuje go jako własne dziecko.

Pit bull ratuje ptaka, który wypadł z gniazda i adoptuje go jako własne dziecko.

Nikt nie może zaprzeczyć, że zwierzęta, takie jak psy czy nawet małe ptaki, mają instynkt przetrwania, który czasami czyni je nieco brutalnymi. Dzieje się tak, ponieważ naturalnie polują na jedzenie.

Jednakwiele domowych stworzeń porzuca wszelkie ślady złośliwości i zachowuje się jak prawdziwe anioły opiekuńcze. Jednym z niezwykłych przykładów jest mały pies o imieniu Pepper.

Nikt nie może sobie wyobrazić, jak czuły może być ten mały przyjaciel.

Okazuje się, że Pepper jest najbardziej współczującą ze swojej rodziny i widząc bezbronnego ptaka w tarapatach, nie mogła stać bezczynnie.

Czytaj więcej
Tygrysica walczy z tygrysem, by chronić swoje młode

Był to rzeczywiście mały ptak, który wypadł z gniazda i był w bezpośrednim niebezpieczeństwie z dala od ochrony matki.

Pit bull ratuje ptaka, który wypadł z gniazda i adoptuje go jako własne dzieckoŹródło: Capture Instagram
Ptak był młodym wróblem.

Ptasie gniazdo znajdowało się na dziedzińcu rezydencji, w której mieszkały również koty. Dlatego pies od razu zrozumiał, jakie ryzyko dla małego ptaka niesie pozostawanie na ziemi bez żadnej widocznej ochrony.
Pit bull ratuje ptaka, który wypadł z gniazda i adoptuje go jako własne dzieckoŹródło: Capture Instagram

Czytaj także :  Pies opiekuje się uratowanym kociakiem jak własnym dzieckiem

Każdy kot mógł go skrzywdzić.

Aby go uratować, Pepper podniósł stworzenie do pyska i zabrał je w bezpieczne miejsce. Rodzina psa nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Rzeczywiście, scena wydawała im się surrealistyczna, ponieważ pies nigdy nie skrzywdził ani nie ścisnął ptaka zbyt mocno. Jej jedynym celem było uratowanie go.

Pit bull ratuje ptaka, który wypadł z gniazda i adoptuje go jako własne dzieckoŹródło: Capture Instagram

„Pepper zawsze była bardzo macierzyńska. Dlatego zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby pomóc temu pisklęciu, przynosząc je do domu i upewniając się, że nasze koty nie dostaną go w swoje łapy. Weterynarz powiedział nam, że gdyby nie Pepper, ptak prawie na pewno by umarł. To mała gwiazda”.

Czytaj więcej
Który pies jest bardziej agresywny: chihuahua czy pit bull? Odpowiedź cię zaskoczy

Ze swojej strony Pepper ma satysfakcję, że postąpiła właściwie. Jej rodzina nadal ją rozpieszcza za jej wspaniałego macierzyńskiego ducha. Ten uroczy pies z pewnością znajdzie inne stworzenie do adopcji.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.