Strona główna » Zwierzęta » Pit bull spędził dwa lata w małej klatce, powodując jego oszpecenie

Pit bull spędził dwa lata w małej klatce, powodując jego oszpecenie

Ta historia dotyczy nieszczęsnego pitbulla o imieniu Landisa, który 2 lata życia spędził w klatce, bo poprzedni właściciele nie chcieli go z niej wypuścić. jako Landisa rosło przez te dwa lata, klatka stała się dla niego za mała, co spowodowało, że jego ciało zdeformowało się i skarlało, gdyż nie mógł prawidłowo rosnąć.

Niewiarygodne nadużycie

Na szczęście pan Landisa zabrano go ze schroniska w Gruzji do szpitala dla zwierząt na ocenę, mając nadzieję, że uda się wyleczyć jego płaskostopie i zgarbione ciało. Na szczęście schronisko dało Landisa wymagała wielkiej staranności. I mimo tego, że był w schronisku, znalazł się w prawdziwym raju. Schronisko wezwało wówczas organizację Second Chance Rescue w celu uzyskania dalszej pomocy i natychmiast zgodziła się przyjąć go do Nowego Jorku.

Czytaj także :  Ten pies nie lubi wstawać rano, a jego reakcja na budzik jest przezabawna.

Zastosowano wodolecznictwo, fizykoterapię i leczenie, które pomogło mu wyprostować ciało.

TO Landisa, który miał bardzo złe życie, był nadal taki uroczy i uwielbiał zwracać na siebie uwagę wszystkich, których spotykał. Na szczęście został adoptowany przez życzliwą rodzinę w pobliżu Cape Cod w stanie Massachusetts i może teraz cieszyć się czasem spędzonym na plaży.

W miarę jak jego stan się poprawiał, a mimo lat molestowania wyłaniała się jego słodka osobowość, wieść o nim zaczęła się rozchodzić i napływały dziesiątki ofert adopcji. W ciągu miesiąca znalazła idealny dom u rodziny w Cape Cod w stanie Massachusetts!

Od teraz na słodko Landisa nigdy więcej nie będzie musiał się martwić, że zostanie zamknięty w klatce lub znęcany w jakikolwiek sposób.

Jego wieczna rodzina mieszkała kilka przecznic od plaży, gdzie bieganie po piasku (wraz z dwoma czworonożnymi braćmi) pomagało mu wzmacniać nogi…

Czytaj także :  Właściciel psa tworzy prowizoryczną bieżnię wodną dla swojego jamnika i topi serca

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.