Strona główna » Zwierzęta » Przerażony pies wywraca swoje życie do góry nogami dzięki miłości nowych właścicieli!

Przerażony pies wywraca swoje życie do góry nogami dzięki miłości nowych właścicieli!

© Przerażony pies wywraca swoje życie do góry nogami dzięki miłości swoich nowych panów!

Kiedy Suzanne i Dil chciały zaadoptować ze schroniska psa Ellie, wolontariusze im to odradzili… Jednak już kilka dni później są przekonani, że podjęli najlepszą decyzję w swoim życiu.

W zeszłym miesiącu Suzanne Perez dlatego Dil Querido udała się do schroniska, aby adoptować psa. Tam poznali Ellie, psa „porzuconego od urodzenia”, skulonego w kącie swojej budy.

Straszne początki

Pies wydawał się szczególnie boi się ludzi. Dlatego jego droga do powrotu do zdrowia wydawała się trudna. Tak przynajmniej uważali pracownicy schroniska. – Jesteś pewien, że chcesz to wziąć? Przez całe życie była sama i nie patrzy nikomu w oczy” – rzekomo powiedzieli młodej parze.

Czytaj także :  łatwy przepis na uczczenie ich urodzin

Przeczytaj Dlaczego psy podskakują z podekscytowania, gdy widzą swojego właściciela?

Suzanne i Dil nie przejmowali się tym. Rzeczywiście wiedzieli, że nie zyskają jego zaufania z dnia na dzień, ale byli zdeterminowani, aby dać mu szansę. Dziś są przekonani, że podjęli doskonałą decyzję.

„Naprawdę zaskoczyło nas, jak szybko się do nas przyzwyczaiła. Daliśmy jej też dużo miłości i teraz jest bardzo szczęśliwa” – Suzanne mówi „Newsweekowi”. Nawet jeśli nie zapomina o trudnych początkach psa w nowym domu.
Przerażony pies wywraca swoje życie do góry nogami dzięki miłości nowych właścicieli!Przechwytuj Facebooka

Pies był strasznie przestraszony!

„Pies trząsł się ze strachu, kiedy ją przyjęliśmy. Trzęsła się w naszych ramionach i nawet nie patrzyła nam w oczy. Kiedy po raz pierwszy wyciągnęliśmy ją z samochodu, usiadła na ziemi i nie chciała się ruszyć.

Para jest z tego zadowolona okaż cierpliwość. Rzeczywiście, Suzanne i Dil w pełni korzystają teraz z miłości swojego uroczego psa, który dzieli ich rodzinę od ponad miesiąca, w towarzystwie kota.

Czytaj także :  Kolorowy i odległy to nie tylko mityczne stworzenie

Przeczytaj Najstarszy pies w schronisku został wreszcie adoptowany i po raz pierwszy śpi z uśmiechem

Życie pełne miłości

„Dziś Ellie kocha nas szaleńczo i zachowuje się jak każdy inny pies, siejąc spustoszenie! Kochamy ją i naprawdę uważamy, że jest błogosławieństwem” – podsumowuje jej właścicielka.

Ta historia pokazuje niezachwianą miłość oraz szczególna więź, jaką ludzie łączą ze swoimi psimi towarzyszami. Wykracza to daleko poza słowa i wzbogaca życie ludzi na wiele sposobów.

Rzeczywiście, psy to nie tylko zwierzęta domowe. Są lojalnymi przyjaciółmi, powiernikami i ukochanymi członkami naszych rodzin. W świecie pełnym historii o miłości i lojalności między ludźmi i zwierzętami, czasami zdarzają się wydarzenia tak wyjątkowe i tak wzruszające zdarza się, że pozostawiają niezatarty ślad w naszych sercach.

pic.twitter.com/SPN76P4mBz

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 19 listopada 2023 r.

Przeczytaj Jak psy wybierają właścicieli? Uważaj na te znaki!

Czytaj także :  Porzucony i wrzucony do torby ze względów zdrowotnych, ten szczeniak walczy o życie

Jeśli chcesz przeczytać więcej takich artykułów, polecamy sprawdzić naszą kategorię Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.