Strona główna » Zwierzęta » Ranny pies z jednym okiem znaleziony na ulicy – Porzucony przez właściciela, ponieważ miał już nowego psa

Ranny pies z jednym okiem znaleziony na ulicy – Porzucony przez właściciela, ponieważ miał już nowego psa

Bezdomny pies z jednym okiem, który włóczył się po ulicach, mimo że został odrzucony przez okrutnego właściciela, jest w dobrych rękach. Akcja Hope For Paws została wezwana w sprawie psa przez osobę z dzielnicy Los Angeles.

Chris zadzwonił do nich, gdy na ich podwórku pojawił się pies. Chris wyjaśnił, że ranny pies chciał zaprzyjaźnić się ze swoim psem, Blue the Pit Bull. Dlatego Eldad i Loretta postanowili zwrócić się do Blue o pomoc w jego uratowaniu.

Historia pirata

Przyjazny ogon Blue macha, a mały pies podąża za nim, pozwalając Loretcie szybko zabezpieczyć go Lucky Leash.

Po bliższym przyjrzeniu się okazuje się, że piesek rzeczywiście ma tylko jedno oko. Nazwali go Pirat i zabrali do weterynarza na operację.

I chociaż znaleźli mikroczip i zadzwonili do właściciela Pirata, mężczyzna powiedział im, że nie chce go z powrotem, ponieważ ma już nowego psa!

Czytaj także :  Kobieta ostrzega właścicieli psów przed niebezpiecznymi zabawami po śmierci jej golden retrievera

Choć jest to rozdzierające serce, Pirat znalazł się w znacznie lepszym miejscu. Pal Rescue przygarnęło go i szybko znalazł nowy dom!

To skarb godny takiego psa jak Pirat! Obejrzyj jego wzruszającą akcję ratunkową w poniższym filmie.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.