Strona główna » Zwierzęta » Skąd mam wiedzieć, czy jestem ulubioną osobą kota?

Skąd mam wiedzieć, czy jestem ulubioną osobą kota?

Że chcielibyśmy, aby kot miał móc mówić. Zwłaszcza, gdyby mógł w końcu wyznać swoje uczucia naszym sercom. Oczywiście byłoby to jak przebywanie w czwartym wymiarze. Jednak swoją postawą wysyła nam kolorowe wiadomości. Jak widać, ta senna chwila jest wolna. Od tego momentu zadajemy sobie tysiąc i jedno pytanie. Czy naprawdę jesteś jego kocim pupilem?

Na pierwszy rzut oka specjaliści powiedzieliby, że to kryterium jest niemożliwe do wykrycia. Jednak pewnymi gestami lub minami kot pokazuje swoją zgodę lub odmowę. Przede wszystkim musi wziąć pod uwagę, miejsce, w którym kot został przygarnięty. Po drugie, podobnie jak ludzie, zwierzęta nie doceniają przymusu. Innymi słowy, nie ma potrzeby zmuszania ich do polubienia nas.

Obserwując je kątem oka, spróbuj nie wykonywać zbyt wielu gwałtownych ruchów w kierunku kota. Innymi słowy, nie ma potrzeby zachowywać się agresywnie, będzie czuł się niebezpiecznie. Poczuje się niebezpiecznie i zdystansuje się od ciebie. Krótko mówiąc, jeśli masz postawę dyktatora, nigdy nie przyjdzie i nie będzie mruczeć w twoich ramionach ani pocieszać cię w twoich dorosłych smutkach.

Czytaj także :  To są powody, dla których psy tarzają się po trawie

Czytaj więcej
5 uroczych zdjęć szczeniąt Golden Retriever, które sprawią, że się zakochasz!

Jak sprawdzić, czy jesteś ulubioną osobą swojego kota?

Zgodnie z obietnicą, oto kilka wskazówek. Po pierwsze, będzie to miauczenie do ciebie w inny sposób niż zwykle. Z przyjaciółmi lub innym rodzeństwem jest inaczej. Wtedy w jego oczach widać łagodność. Kiedy nie ma cię w pokoju, otrzymujesz raporty, że on szuka ciebie cały czas. I nawet jeśli nie jesteś dostępny, on się pojawi u twego boku…na dobre i na złe!

Skąd mam wiedzieć, czy jestem ulubieńcem kotów?Źródło: Capture Instagram

Jak pachną koty u ludzi?

Dzięki swoim wysoko rozwiniętym zmysłom kot może wykryć wiele rzeczy. Deszcz, trzęsienia ziemi lub choroby u ludzi. Na przykład rozumieją, że kobieta jest w ciąży, zanim jeszcze to podejrzewa. Krótko mówiąc, lepiej niż lekarz lub zdjęcie rentgenowskie, wychwytuje wszystkie te zmiany w ciele. Znajduje to odzwierciedlenie w nastroju, oddechu, temperaturze, a nawet postawie ciała ich mistrza.

Czytaj także :  Spacerowała z psem i została zaatakowana przez stado krów

Bardzo sprytne, w kulturach takich jak Egipcjanie, były tak uwielbiane. Co o tym myślisz? Czy jesteś ulubioną osobą Jaka jest ulubiona osoba Twojego zwierzaka? Chcesz pomóc komuś innemu dowiedzieć się, czy tak właśnie jest? Ty będziesz miał ostatnie słowo!

Czytaj więcej
Wideo: pies walczy z wściekłym bykiem, by uratować małego chłopca

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.