Strona główna » Zwierzęta » Stali się nierozłącznymi przyjaciółmi: Dziecko i pies każdego dnia śpią i budzą się razem

Stali się nierozłącznymi przyjaciółmi: Dziecko i pies każdego dnia śpią i budzą się razem

Fotografka Britney Logan przez lata marzyła o powiększeniu rodziny o psa, ale mając pod opieką dziecko, uznała, że ​​rozsądnie będzie odłożyć posiadanie zwierzęcia na później.

Ale kiedy jej córka Laurel skończyła 3 lata, Logan wiedział, że w końcu nadszedł czas na zmiany. „Jestem samotną mamą i nie byłam pewna, czy poradzę sobie z niemowlęciem i szczeniakiem” – Logan powiedział The Dodo. „Teraz, gdy jest bardziej niezależna, pomyślałam, że już czas!”

Chociaż Laurel spędzała czas z psami należącymi do członków jej dalszej rodziny, Logan nie był pewien, jak przystosuje się do nowego dodatku i jak szczenię będzie pasować do ich zwartego otoczenia.

Ale jak się okazało, Logan nie musiał się martwić.

Historia Wrena

Kiedy kilka miesięcy temu do ich rodziny dołączył owczarek niemiecki Wren, Laurel szybko wpadła w obsesję. „Za każdym razem, gdy wychodzimy z domu, opowiada każdemu nieznajomemu o «bardzo miękkim, bardzo miłym szczeniaku Wrenie»” – powiedział Logan. „Wszystko robią razem!”

Czytaj także :  Czy króliki lubią marchewki? -Co tak naprawdę powinni jeść?

Ale Logan wiedział, że między nimi jest coś poważnego, kiedy przyłapał Laurel i Wren na prywatnej chwili przed snem.

„Pracowałem do późna na laptopie, zanim zasnąłem i usłyszałem szept Laurel” – powiedział Logan. „Spojrzałem na niego, a on podniósł kość, żeby jej dać [Wren] i przykrył ją ręcznikiem zamiast koca, szepcząc: „W porządku, możesz spać, ciii, jestem tu”, a Wren to jadł!

Ten wzruszający akt nie był niczym nowym. Laurel uwielbia upewniać się, że jej najlepsza przyjaciółka czuje się komfortowo i ma wszystko, czego potrzebuje, gdy nadchodzi pora snu. „Czasami wkłada poduszkę pod głowę” – powiedział Logan – „a Wren jest taka cierpliwa i szczęśliwa, mogąc się z nią bawić”.

Podczas gdy wiele szczeniąt może bać się uwagi i pielęgnacji, Wren lubi być owijana jak dziecko. Logan jest bardzo wdzięczny, że obie siostry tak dobrze się razem bawią.

Czytaj także :  Wzruszający akt, który doprowadził Breta Michaelsa do adopcji bohaterskiego husky

„Jest taka słodka i mądra, a do tego jest najłatwiejszym szczeniakiem na świecie” – powiedział Logan. „Kilka osób, które ją spotkało, powiedziało mi, że powinienem rozważyć wyszkolenie jej na psa wsparcia emocjonalnego, ponieważ jest taka spokojna, delikatna i kochająca”.

„Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, jak dorastają razem” – dodał Logan.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.