Strona główna » Zwierzęta » Taniec psa na powitanie ludzi szturmem podbił internet

Taniec psa na powitanie ludzi szturmem podbił internet

Jednym z powodów, dla których uważamy psy za tak wyjątkowe, jest fakt, że nie potrafią ukryć swoich emocji. Od strachu i złości po podekscytowanie i radość – zawsze możesz określić, jak się czują, na podstawie ich uszu, ogona lub pyska.

@domiadevaia_ Wiggles. #goldenretriever #pies #szczeniak #fyp #foryoupage #trend #wirusowy #lubię #popularny #trendowy #sławny ♬ oryginalne brzmienie – DJ Moody

To właśnie przydarzyło się temu małemu pieskowi, który witał kogoś przy drzwiach wejściowych.

Podniecenie psa zdaje się przenikać przez całe jego ciało. Jedno spojrzenie na ten film od użytkownika TikTok @domiadevaia_ wystarczy Ci na cały tydzień.

Podczas tego wyjątkowego powitania ten Golden Retriever naprawdę dał wyraz swoim emocjom. „Taniec machania” to teraz nasza ulubiona czynność, jaką kiedykolwiek widzieliśmy u psa. Na ekranie można wyczuć jego podekscytowanie i jedyne, na co mamy ochotę po obejrzeniu tego wirusowego klipu, to uśmiech. Musimy jednak przyznać, że trochę nam zazdrościmy, że nasze własne psy nigdy nas tak nie witają.

Czytaj także :  Pies wyje przy dziurze i nie chce wyjść, dopóki ktoś nie zajrzy do środka

Wierzcie lub nie, ale sposób, w jaki pies wyraża podekscytowanie wywołane stresem i radosne podekscytowanie, jest bardzo podobny. Objawy związane z obydwoma typami obejmują machanie ogonem, ślinienie się, marudzenie i dyszenie.

Ważne jest, aby rozpoznać swojego psa

Niektóre powody, dla których Twój pies może być nadmiernie podekscytowany, to podekscytowanie podczas posiłku, podskakiwanie tuż przed wyjściem na spacer, obserwowanie wiewiórek lub błaganie o uwagę. Technika, która pomoże Twojemu psu się uspokoić, to w zasadzie gra polegająca na czekaniu. Na przykład, jeśli Twój pies denerwuje się wokół Ciebie, zignoruj ​​go i odejdź. Zwróć swoją uwagę tylko wtedy, gdy się uspokoi lub zacznie zachowywać się tak, jak chcesz. Nauczenie się tego może zająć trochę czasu, ale oszczędzi ci to wielu kłopotów.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.