Strona główna » Zwierzęta » Te epickie zdjęcia Golden Retrieverów ze Świętym Mikołajem wprowadzą Cię w świąteczną atmosferę

Te epickie zdjęcia Golden Retrieverów ze Świętym Mikołajem wprowadzą Cię w świąteczną atmosferę

Święta Bożego Narodzenia są tuż za rogiem – a co jest lepszego niż zrobienie klasycznych zdjęć z Mikołajem?

Dokładnie o tym myślał mężczyzna, który nie ma dzieci, a jedynie uroczego Golden Retrievera. Chciał zrobić zdjęcia swojemu psu z Mikołajem i studio przywitało go z otwartymi ramionami. Co za uczta!

Pies był tak inteligentny, że zrobił naprawdę niesamowite zdjęcia.

@aguyandagolden Najsłodsze zdjęcia Świętego Mikołaja, jakie kiedykolwiek zobaczysz… #dog #goldenretriever #dogsoftiktok ♬ Wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to ty – Mariah Carey

Pozował nawet na malutkim rowerku, co naprawdę doprowadziło nas do szaleństwa!

Najlepszym zdjęciem ze wszystkich było to, na którym widać psa, któremu udało się „ukraść” czapkę Świętego Mikołaja. Na tym zdjęciu wygląda tak psotnie i uroczo! Te zdjęcia z Mikołajem zdecydowanie powinny zostać nagrodzone. Są bezcenne, wywołują uśmiech i na pewno wywołują śmiech!

Czytaj także :  Wzruszający moment, w którym dwa goryle spotykają się ponownie po prawie trzech latach rozłąki, łamie serca

Golden retriever to rasa tak posłuszna i dająca się wyszkolić, że wykonanie tych zdjęć było niewątpliwie dziecinnie proste. Prawdopodobnie potrzebował tylko małej pochwały od swojego taty i oto! Świetne zdjęcia.

Ten mały chłopiec zdecydowanie należy do kartki świątecznej. Jego tata na pewno będzie musiał się tym zająć! Rodzina i przyjaciele z chęcią otrzymaliby jego zdjęcia.

Ten pies powinien poprosić tatę o zrobienie sesji zdjęciowej z okazji każdego święta i przekazywanie kalendarzy lokalnej organizacji ratunkowej w celu ich sprzedaży. Byłby to świetny i charytatywny sposób na szerzenie słodyczy!

Nie sądzimy, że można by zrobić lepsze zdjęcia świąteczne, nawet gdyby się starali. To zdecydowanie klasa A. Nie wspominając o tym, że ten duży facet w czerwieni to hit!

Znaleźli naprawdę fajnego Mikołaja do wykorzystania.

Podoba nam się pomysł wykorzystania zwierząt domowych na świątecznych zdjęciach z Mikołajem. Stanowią idealną pamiątkę i można je nawet zmniejszyć, aby powiesić na drzewie. To byłoby idealne miejsce na zdjęcia Golden Retrieverów z Mikołajem.

Czytaj także :  Suka z kontuzjowaną nogą ratuje swoje 13 szczeniąt z pożaru

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.