Strona główna » Zwierzęta » Ten bohaterski pies ratuje życie swojego właściciela przed gwałtownym atakiem lwa górskiego

Ten bohaterski pies ratuje życie swojego właściciela przed gwałtownym atakiem lwa górskiego

Ten bohaterski pies ratuje życie swojej pani przed brutalnym atakiem lwa górskiego

Kły udowodniły raz po raz swoją życzliwość i lojalność wobec swoich panów. Rzeczywiście, zatrzymają się na niczym, jeśli chodzi o ochronę swoich ulubionych ludzi. Nawet do punktu narażania własnego życia na ryzyko. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku tego bohaterskiego psa. Nie zawahał się przyjść na ratunek swojemu właścicielowi, gdy została zaatakowana przez lwa górskiego. Dowiedz się, co się stało w liniach poniżej!

Ps: Spacer, który zamienia się w dramat!

Erin Wilson to Amerykanka mieszkająca w Trinity County w Kalifornii. Jest dumną właścicielką psa o imieniu Eva. 2,5 letni psiak rasy Belg Malinois.

Jak zwykle para cieszyła się relaksującym spacerem nad rzeką. Jednak, relaksujący spacer szybko zmienił się w koszmar.. Dzień Erin i jej psa błyskawicznie stał się walką o życie i śmierć.

Czytaj także :  Pies zakochał się w bezpańskim kociaku i kradnie serca na całym świecie

Do przeczytania
Mistrz porzuca swojego psa na ulicy 10 lat później i zostawia rozdzierający serce list!

Według relacji Sacramento Bee, dziki kot zaatakował Erin. Lew górski pojawił się znikąd i próbował się do niej dobrać. do młodej kobiety. I to wtedy, gdy miał w pobliżu tylko ją i psa.

Bohaterski pies ratuje życie właściciela przed brutalnym atakiem lwa górskiegoŹródło: Capture Instagram

Spanikowana Erin poprosiła swojego psa, aby przyszedł jej na ratunek. Eva, która była wierna swojej właścicielce, nie wahała się ani chwili i pobiegła do niej. Kulka futra miała dość odwagi przeciwstawić się Pumie.

Twarda konfrontacja między Evą a Pumą!

Według Erin, użyła całej swojej siły, by uderzyć w żbika. Zrobiła też wszystko, by odwrócić jego uwagę. Co do psa, popędził na pumę bez sekundy wahania.

Jednak puma uzyskała przewagę chwytając czaszkę psa. Sprawiło to psiakowi ogromny ból. Erin nie poddała się, wzięła odwet rzucając w wielkiego kota kijami i kamieniami.

Czytaj także :  Ptolemais: Labrador umiera po tym, jak poczuł zapach przynęty na cyjanowodór

Czytaj więcej
Strażacy widzą, jak z płonącego domu wychodzi pies z czymś w pysku!

W tym samym czasie Erin cudem zauważa pobliskiego motocyklistę. Przybył on, aby pomóc uratować życie młodej kobiety i jej psa. Aby to zrobić, ma m.in. podlany dzikie zwierzę gazem pieprzowym.

Ta interwencja przekonała pumę do rezygnacji z walki. Erin dobrze sobie poradziła i nie odniosła poważnych obrażeń. Jednak nie dotyczyło to jej psa, który został został ciężko ranny w czaszkę.
Ten bohaterski pies ratuje życie swojego właściciela przed brutalnym atakiem lwa górskiegoŹródło: Capture Instagram

Ps: Ewa powoli dochodzi do siebie po urazach!

Erin podzieliła się na Sacramento Bee, że jej pies miał kilka zadrapań na twarzy. Ale oprócz tego mocno krwawiła z ust. Eva została później zabrana na pogotowie, aby otrzymać potrzebne leczenie.

Jej stan był dość krytyczny, jednak bohaterski pies wyszedł bezpiecznie z tej niefortunnej przygody. Erin musiała założyć GoFundMe, aby pomóc zapłacić rachunki medyczne Evy. Eva wraca do zdrowia po swoich obrażeniach w tej chwili według weterynarzy.

Czytaj także :  Kot przejechał pod jego samochodem ponad 10 kilometrów, niewyobrażalna niespodzianka!

Czytaj więcej
Oskarża kobietę o kradzież swojego psa, sędzia pozwala zwierzęciu zdecydować, kto jest jego panem

Jeśli chciałbyś przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy Ci odwiedzenie naszego Kategoria Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.