Strona główna » Zwierzęta » Ten schroniskowy pies o niszczycielskim uśmiechu przez rok nie przyciągnął żadnej rodziny (wideo)

Ten schroniskowy pies o niszczycielskim uśmiechu przez rok nie przyciągnął żadnej rodziny (wideo)

© Ten schroniskowy pies o niszczycielskim uśmiechu przez rok nie przyciągał uwagi żadnej rodziny (wideo)

Jak oprzeć się uroczej twarzy małej Riley? Ten niemiecki szpic podbił serca wszystkich wolontariuszy w jego schronisku. Jednak ze względu na przesłanki związane z adopcją, adopcja tego pięknego psa trwała prawie rok.

Minął rok odkąd Riley trafiła do schroniska. Nie trzeba było długo czekać, aby ten 9-letni szpic niemiecki zachwycił wszystkich ochotników. Niestety, to samo nie dotyczy potencjalnych adopcji.

Bariery adopcyjne

Jak donosi Jersey Evening Post, pies Riley potrzebował trochę czasu, aby znaleźć idealną rodzinę. Jego codzienna pielęgnacja, dwie godziny codziennych ćwiczeń, których potrzebuje, jego nieporozumienia z innymi zwierzętami, jego niechciane szczekanie?

Przeczytaj Kobieta odnajduje po 20 latach zaginionego kota i musi się z nią pożegnać

Wolontariusze chcieli jednak zwrócić uwagę, że szpic niemiecki również ma wiele zalet.

Czytaj także :  5 powodów, dla których kot lubi pić wodę z kranu

Ten schroniskowy pies o niszczycielskim uśmiechu przez rok nie przyciągnął żadnej rodziny (wideo)Źródło: Przechwytuj Instagram

Pies, który uwielbia przytulaski i długie spacery. „Może dogadać się z dziećmi powyżej 10 roku życia […] Może zostać sam w domu do 4 godzin, pod warunkiem, że ma zabawki i smakołyki, które go zajmą. Co więcej, ta energiczna kula futra uwielbia przytulanki i długie spacery. Poza tym jest bardzo inteligentny i uwielbia uczyć się nowych rzeczy.

Przez tygodnie, kundel z promiennym uśmiechem zaczął przyciągać uwagę coraz większej liczby adopcyjnych. Członkowie schroniska zamieścili nawet na swojej stronie internetowej specjalną stronę, na której zamieszczają jak najwięcej informacji o psie.

Ten schroniskowy pies o niszczycielskim uśmiechu przez rok nie przyciągnął żadnej rodziny (wideo)Źródło: Przechwytuj Instagram

Na szczęściewydaje się, że ich wysiłki w końcu przyniosły skutek. W połowie września wolontariusze opublikowali radosną wiadomość na swoich portalach społecznościowych.

Przeczytaj Rolnik chroniący swoje kurczaki łapie stworzenie uważane za wymarłe od 130 lat

W drodze do nowego życia

Czytaj także :  Najlepsze wskazówki, jak powstrzymać kota przed sikaniem wszędzie!

„Wszyscy uwielbialiśmy spędzać czas z naszym Smileyem Rileyem, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znalazł nowy dom. Uwielbia życie na plaży” – napisali 28 września, dodając urocze zdjęcia szpica niemieckiego.

pic.twitter.com/8X1AUEOjVB

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 30 września 2023 r.

Historia psa Rileya jest prawdziwym przesłaniem nadziei i przypomina nam, że nigdy się nie poddajemy. Cierpliwość jego i wolontariuszy została w końcu nagrodzona!

Przeczytaj Dlaczego mój szczeniak gryzie mnie w rękę? Odpowiedź ekspertów Cię zaskoczy!

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.