Strona główna » Zwierzęta » Ten sklep obuwniczy jest przykładem tego, czym się zajmuje

Ten sklep obuwniczy jest przykładem tego, czym się zajmuje

Dzięki temu sklepowi bezdomne psy mogą być chronione przed ulewnymi deszczami i mogą spać spokojnie.

W sklepie obuwniczym „Juliancito” w Oaxaca w Meksyku, zlokalizowanym na rynku spożywczym, zrobiono to piękne zdjęcie, które stało się wirusowe w sieciach społecznościowych. Jak wynika z publikacji, na jego terenie sklep umożliwia bezdomnym psom schronienie się przed ulewnymi deszczami i spokojny sen.

Drastyczne zmiany klimatyczne są w tym regionie bardzo częste i wpływając na ludzi, wpływają także na zwierzęta.

Zimno w tym mieście było tak intensywne i nieoczekiwane, że bezpańskie zwierzęta szukają schronienia.

Garras Y Patas Conectando Amor Ac napisał na swojej stronie na Facebooku:
„Dzisiaj był deszczowy dzień, więc dwa szczeniaki znalazły schronienie w biznesie. Podczas gdy w innych sklepach je wyrzucają, bo to „brudne psy”, przykładem jest sklep obuwniczy „Juliancito”.

Czytaj także :  Co należy wiedzieć o zapaleniu oskrzeli u psów - przydatne informacje

Dwa szczeniaki znajdują schronienie na ulicy handlowej w centrum zaopatrzenia

Gdy wzruszające zdjęcie trafiło do Internetu, setki osób pochwaliło sklep za miłość do zwierząt.

„Dobre uczynki rozprzestrzeniają się wirusowo, sklep obuwniczy docenia pochwały w sieciach społecznościowych, ale bez wątpienia czymś, co napełniłoby ich większą satysfakcją, jest posiadanie rodziny, adopcja ich”

„Jego Walczył i jego znajomego widzimy ich na ulicy kupieckiej – w centrum zaopatrzenia, żyją na odpadach i czasami, jeśli ktoś im da trochę wody i jedzenia, jedzą lepiej. Pomóż nam znaleźć im dom, aby nasza miłość znalazła odzwierciedlenie tam, gdzie wzrastają nasze działania”.

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.