Strona główna » Zwierzęta » To jest kot olbrzym, który szuka szczęśliwego domu i kogoś, kto go pokocha

To jest kot olbrzym, który szuka szczęśliwego domu i kogoś, kto go pokocha

Poznaj BeeJay, największego na świecie kota tabby, który szuka kogoś, kto go pokocha. Według Morris Animal Refuge, strony adopcyjnej BeeJaya, kot waży… 40 funtów! To dwa razy więcej niż normalny kot. Schronisko dodaje, że nie ma nadwagi, ale po prostu ma mocną strukturę kości.

Oto kot olbrzym szuka szczęśliwego domu i kogoś, kto go pokocha

BeeJay jest oferowany do adopcji w schronisku w Filadelfii. Pracownicy mają nadzieję, że w rezultacie znajdą mu nowy dom. Należy jednak pamiętać, że będzie on potrzebował więcej przestrzeni niż inne koty.

„To jest pan BeeJay – kot. Czy zgadniesz, ile on waży? Co ważniejsze, czy możesz dać mu dom? Zaadoptuj to ogromne, przepełnione miłością wypchane zwierzę. I pomóż mu znaleźć szczęście, adoptując go” – napisało schronisko.

Czytaj więcej
Wideo: ten pies codziennie jedzie samotnie autobusem do parku

Czytaj także :  Niesamowity posiłek czapli na wolności, imponująca scena

To jest <yoastmark class=.

Wylewność BeeJay jest częścią jej uroku. Co więcej, osobowość tego kota jest równie uderzająca jak jego wygląd. Miejski departament policji zaoferował nawet, że umieści go w kuratorium. „Jeśli nie zostanie adoptowany, jest zaproszony do przyłączenia się do naszej jednostki K9 jako nasz pierwszy koci członek” – zatweetował Departament Policji w Filadelfii.

Ponadto, jeśli kochasz tego gigantycznego kota, możesz go adoptować. Lub nawet pomóż mu adoptować go poprzez rozpowszechnianie słowa. Więc, miejmy nadzieję, BeeJay wkrótce znajdzie kochający dom, który da mu życie, na które zasługuje.

To jest <yoastmark class=.

Czytaj dalej
Agresywny wirus, który odebrał życie Stiflerowi, 10-letniemu psu

Koty to wspaniałe stworzenia, które kochamy, gdy tylko wejdą do naszego domu. Nie myślą zbyt wiele o tym, co robią, po prostu robią to, co uważają za słuszne. „Kot uczy cię bezwarunkowej miłości. Jeśli możesz to mieć, twoje życie zmieni się dramatycznie.

Czytaj także :  Inspirująca historia Sue i jej labradora pokazuje, jak cenne są psy. „Odmienił moje życie”

Jeśli chcesz przeczytać więcej artykułów podobnych do tego, polecamy odwiedzić naszą kategorię Zwierzęta.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.