Strona główna » Zwierzęta » Transport paszy z armii helikopterami Sinuk w Larisie

Transport paszy z armii helikopterami Sinuk w Larisie

Jednym z najpoważniejszych problemów przed którym stoją rolnicy w odległych obszarach Tesalii, jest kwestia paszy dla zwierząt. Dzieje się tak, ponieważ nawet jeśli zwierzęta są chronione przed „hit” złej pogody Daniel, potrzebują jedzenia, aby utrzymać się przy życiu.

Poważne szkody na równinie tesalskiej

hit” złej pogody Daniel spowodował rozległe szkody na równinie Tesalii, a rolnicy stracili tysiące zwierząt i nie byli w stanie wyżywić ocalałego inwentarza żywego z powodu braku dostępu.

Dzięki koordynacji Regionu Tesalii oraz wsparciu Departamentu Ochrony Ludności i wojska, pasza była dostarczana do odległych wiosek Larissy od 11 września.

Pierwsze dostawy paszy przez helikoptery Obrony Cywilnej miały miejsce w Omorfochori i Nea Karya. Od tego czasu wojsko uczestniczy w „Dance”, a armia w „Sinuk” w trwających misjach dostarczania paszy do obszarów bez dostępu do dróg.

Czytaj także :  Urodził się z rzadką wadą i staje się gwiazdą mediów społecznościowych z 4 milionami wyświetleń na TikToku

Zamknięte i zalane przedziały

Podczas gdy 7 z 21 zalanych mieszkań komunalnych może być nadal zablokowanych, większość obiektów inwentarskich znajduje się w odległych obszarach, co skutkuje jednym lotem helikoptera za drugim.

Równolegle, rolnicy z obszarów, które nie są wykluczone, którym udało się uratować zwierzęta, są w kontakcie z regionem i gminami i dostarczają paszę na wszelkie sposoby, ponieważ potrzeby są duże, a miejsce do wypasu zwierząt jest trudne do znalezienia.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.