Strona główna » Zwierzęta » Widok psów, gdy właściciel wychodzi z domu, łamie serca

Widok psów, gdy właściciel wychodzi z domu, łamie serca

Posiadanie psa to czasami naprawdę świetna zabawa, ale kiedy przychodzi czas na wyjście z domu – już nie za bardzo! Wiele naszych zwierząt chce towarzyszyć nam, dokądkolwiek się udamy, a pozostawienie ich w domu, gdy nie mogą iść z nami, może być bardzo trudne.

Nic nie łamie mi bardziej serca niż widok mojego psa obserwującego mnie przez okno, kiedy muszę wyjść z domu. Przynajmniej mogę zwrócić się do innych właścicieli psów, którzy mnie rozumieją! Właścicielka @mollydareofficial czuje dokładnie to samo poczucie winy co ja za każdym razem, gdy jej psy patrzą, jak odchodzi!

@mollydareofficial Nie zasługujemy na psy 🥺 #doglover #dogmom #dog ♬ KIEDYŚ BYŁO TAK RRRRRRRR – córeczka Jinxs 🤗

Jej ukochane Pomorskie i Cavalier King Charles Spaniele nie mogły być słodsze.

Ciężko jest wyjść z domu, gdy tylko jeden pies patrzy, jak wychodzę – nie wiem, jak ona radzi sobie ze wszystkimi trzema. Przynajmniej nie tylko ja mam słabość do próśb i słodyczy jej psa!

Czytaj także :  Owczarek ratuje tonące jagnię z rzeki

„Nasz król Karol robi to samo!” udostępnił widz. „Stoi przy szklanych drzwiach i chce mi się płakać!” Och, znam to uczucie. Życie byłoby o wiele lepsze, gdyby nasze psy mogły towarzyszyć nam wszędzie, ale na razie wszyscy staramy się, aby wyszło nam to najlepiej, jak potrafimy. Gdybyśmy tylko mogli to wyjaśnić naszym zwierzętom!
Choć ten emocjonalny widok jest słodki i smutny, byłbym ślepy, gdybym nie zauważył intensywnego spojrzenia pomorskiego psa. Jak skomentowała @mothereffingmoms, ten pies „rzuca nożami”! Ten zwierzak może być bardziej zły niż smutny z powodu pozostawienia go w domu z rodzeństwem, dlatego zastanawiam się, czy w tej historii jest coś więcej. Czy ten malutki piesek naprawdę jest zły?

Tak czy inaczej, wszystkie trzy szczenięta będą podekscytowane, gdy mama wkrótce wróci do domu. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia uchwyci to również na filmie!

Czytaj także :  Dlaczego pies szczeka, gdy się przytulasz?

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.