Strona główna » Zwierzęta » Właścicielka „najmniejszego psa świata” gotowa zrobić wszystko, aby ją chronić

Właścicielka „najmniejszego psa świata” gotowa zrobić wszystko, aby ją chronić

Kiedy była urodzona Mieć nadzieję w Quebecu w Kanadzie było to zaledwie 56 g. Kiedy weterynarze powiedzieli Rodneyowi Mcleanowi, że Mieć nadzieję miała karłowatość i nie mogła żyć dłużej niż 48 godzin, był zdruzgotany.

Jednak to, co zaczęło się jako straszny scenariusz, zamieniło się w niesamowity mały cud!

Nie tylko udało jej się na początku przezwyciężyć swoje wątłe zdrowie, ale także zaczęła dojrzewać.

Po roku Mieć nadzieję wyrósł na ślicznego szczeniaka ważącego 4,5kg. Jako dorosły pies może ważyć do 5,5 kg.

TO Rodneya omawia pedagogikę specjalną, którą zarządzał Mieć nadzieję.

Dziewczynka myśli, że jest normalnym psem i chce się po prostu bawić i biegać całymi dniami. TO Rodneya umieszcza ją w klatce, aby mogła bezpiecznie bawić się brzęczącą piłeczką.

Czytaj także :  Weterynarze ujawniają, czym powinieneś karmić swojego psa? – zalety i wady

Pomimo jej niewielkich rozmiarów widzimy, że jest pełna życia i ma najbardziej dynamiczną osobowość. Gratulujemy mu Rodneya za doskonałe leczenie tego uroczego małego cudu. TO Mieć nadzieję to niesamowity pies, który został uznany za najmniejszego na świecie! Życzymy jej zdrowia i szczęścia na długie lata.

Czy psy mogą mieć karłowatość? Krótka odpowiedź brzmi: tak. Psy, u których zdiagnozowano karłowatość, często można rozpoznać po wyłupiastych oczach i krótszych nogach. Zwykle jest to spowodowane brakiem hormonów wzrostu. To powiedziawszy, różne formy karłowatości – na przykład achondroplazja i karłowatość przysadkowa – mogą różnie wpływać na psy.

Biorąc to pod uwagę, wszystkie psy cierpiące na karłowatość mogą wieść szczęśliwe i wygodne życie, jeśli rodzice zwierząt są świadomi swoich potencjalnych problemów zdrowotnych i planują poradzenie sobie z wszelkimi problemami zdrowotnymi, które mogą pojawić się w ich życiu.

Czytaj także :  Oto najbardziej niebezpieczne zwierzęta na świecie

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.