Strona główna » Zwierzęta » Zaniedbany piesek znaleziony na ulicy i przemieniony w uroczego szczeniaka

Zaniedbany piesek znaleziony na ulicy i przemieniony w uroczego szczeniaka

Jace jechał rowerem na mecz koszykówki na Bali, kiedy zobaczył niechlujnego, brudnego psa ulicznego. Nie mógł jej wtedy uratować, ale zrobił następną najlepszą rzecz. Zadzwonił do swojej mamy. Pomoc uzyskał od Mission Paws’ible, która dowiedziała się, że uliczny pies ma swój kącik, ale ma też właściciela.

Ratownicy próbowali umieścić „Lexi” w klatce, ale ona nie chciała wejść do środka. Potem próbowali zawiązać ją w węzeł, ale była zbyt sprytna.

Na szczęście właścicielka Lexi wpadła i powiedziała, że ​​mogą ją zabrać. Zabrał ją i umieścił w klatce.

Natychmiast zabrali psa do pielęgnacji i na szczęście jej skaleczenia i zadrapania nie były poważne. Lexi nie musiała długo czekać na znalezienie stałego domu. Michellina chciała adoptować psiego towarzysza na potrzeby kolejnej akcji ratunkowej. Bardzo chciała, żeby te dwa psy się dogadały, ale nie musiała się martwić, ponieważ w ciągu kilku dni Lexi i jej nowy psi brat stali się najlepszymi przyjaciółmi!

Czytaj także :  Ponieważ uratowanie mojego psa było najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjęłam
Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.