Strona główna » Zwierzęta » Zdziczały kot ulega całkowitej przemianie, gdy dostaje małego kociaka

Zdziczały kot ulega całkowitej przemianie, gdy dostaje małego kociaka

Mówią, że wystarczy jeden przyjaciel, aby zmienić swoje życie – i to nie może być bardziej prawdziwe Nala, były dziki kot. TO Nala zawsze była trochę zdenerwowana i nieśmiała. Ukrywała się przed jakąkolwiek akcją i ogólnie sprawiała wrażenie bardzo zdenerwowanej.

Tak było do czasu, gdy jej właściciele postanowili kupić jej kociaka do zabawy. Jak tylko Nala poznałam małego kotka, to była miłość od pierwszego wejrzenia.

@nala_meets_world To Twój znak, aby sprawić swojemu kotu kociaka 🩷✨ #cats #orangecats #kitten #orangekitten #catadoption #rescuecat #catlovers ♬ Kiedy mnie kochała – Lyn Lapid

Postanowiła wziąć kociaka na własność, zachowując się jak jego mama.

Gdziekolwiek poszedł kotek, Nala podążał za tym. Stała się idealną matką – i po drodze coraz bardziej wychodziła ze swojej skorupy.

Czytaj także :  Bezpański pies podąża za kobietą przez wiele kilometrów, zobacz, co się stanie później

Jej miłość do kotka była od razu widoczna i sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy w swoim poprzednim życiu na ulicy nie była kocią mamą. Sposób, w jaki zdobyła kociaka, naprawdę w to wierzy!

Naprawdę docenia swój czas spędzony z małym kotkiem.

Są takie słodkie!

Gdziekolwiek jest ten kotek, Nala on jest zawsze przy niej. Szczególna więź, jaką stworzyli, jest tak urocza, że ​​można ją oglądać. Możesz zrozumieć, że miłość jest wzajemna i że będą blisko przez długi czas.

Te dwa kocięta zawsze biegają razem lub znajdują nowe kryjówki w domu. Mają wiele domów dla kotów, a nawet drzewo, na które koty mogą się wspinać i zwiedzać.

Po spotkaniu z innym kotem, h Nala czuła się bezpieczniej w domu niż bez kotka. Kotek naprawdę bardzo jej pomógł Nala czuć się mniej zdenerwowanym.

W miarę jak kociak rośnie, wiemy, że ona i Nala pozostaną najlepszymi przyjaciółmi. Przecież Nala powitała ją w swoim domu z otwartymi ramionami i traktowała jak własną.

Czytaj także :  Linia lotnicza odmówiła transportu psów Marines do nowej bazy, więc jego właściciel zrobił coś wyjątkowego

Niniejsza opinia, jak również wszystkie artykuły na stronie stanowią własność intelektualną petkeepers.gr! Jakakolwiek ich ponowna publikacja bez aktywnego linku referencyjnego (aktywnego źródła) jest wyraźnie zabroniona i pociąga za sobą odpowiednie sankcje prawne.

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.