Strona główna » Zwierzęta » Znajdują na ulicy szkieletowego psa i ze zdziwieniem zauważają, że nadal oddycha

Znajdują na ulicy szkieletowego psa i ze zdziwieniem zauważają, że nadal oddycha

© Znajdują na ulicy szkieletowego psa i ze zdziwieniem zauważają, że wciąż oddycha

Przechodnie zobaczyli na ulicach miasta strasznie rozdzierającą serce scenę. Rzeczywiście, na chodniku leżał niezwykle chudy i pozornie martwy pies. Jednak ich zdziwienie było ogromne, gdy zauważyli, że pies nadal oddycha. I to pomimo jego wyjątkowo słabego stanu.

Niestety, wydawało się, że pies nie ma już sił na walkę o życie. Wychudzony i wyczerpany położył się na chodniku i zamknął oczy. Dlatego przechodnie początkowo myśleli, że nie żyje.

Zjednoczeni

Ostrożnie jeden z nich uklęknął obok zwierzęcia. Wtedy zauważył, że choć osłabiony, wciąż oddycha. To dało im iskrę nadziei i zainspirowało do szybkiego działania, aby pomóc psu.

Przeczytaj Pies wprowadza się do domu spokojnej starości, aby nie zostać oddzielony od właściciela

Czytaj także :  Prawdziwy powód, dla którego psy lubią spać w łóżku swoich właścicieli

Pracownicy schroniska zobaczyli jego zdjęcie w mediach społecznościowych po tym, jak świadkowie zwrócili się o pomoc. Zaopiekowali się nim i pilnie zabrali do kliniki weterynaryjnej. Trzeba było szybko działać, bo pies powoli umierał.

Znajdują na ulicy szkieletowego psa i ze zdziwieniem zauważają, że nadal oddychaPrzechwytuj Facebooka

Specjaliści podejrzewali raka

Rachel Larkin, odpowiedzialna organizacji charytatywnej, wyjaśnił, w jakim stanie jest pies: „Był w okropnym stanie. Chory, odwodniony, niedożywiony, z brakującymi kępkami włosów. Jego futro było pokryte pchłami i moczem, a brud był osadzony w opuszkach łap.

Co gorsza, całe ciało psa było pokryte masami, które wyglądały jak nowotwory. Weterynarze pobrali próbki, aby upewnić się, że nie są złośliwe. Na szczęście dla tego psa, który już wiele wycierpiał, nie wykryto żadnego nowotworu.

Pies był bardzo odporny

Pomimo wszystkiego przez co przeszedł, ten pies pozostał niezwykle przyjacielski. Kiedy w schronisku odwiedzili go wolontariusze, nie przestawał machać ogonem. Ponadto lizał je na znak uznania.

Czytaj także :  Weteran i jego wierny pies zmarli w odstępie kilku godzin

Przeczytaj Dlaczego Twój pies przewraca się przed pójściem spać? Oto odpowiedź ekspertów!

Podczas rekonwalescencji dołączył do rodziny goszczącej. Od początku pokochała tego psa. Kiedy jego stan się ustabilizował, rodzina postanowiła go nie wypuszczać. Następnie oficjalnie go adoptowali. Dzisiaj wreszcie stał się szczęśliwym psem.

pic.twitter.com/pWtyRj3A0Q

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 18 listopada 2023 r.

Jeśli chcesz przeczytać więcej takich artykułów, polecamy sprawdzić naszą kategorię Zwierzęta.

Do przeczytania Ona bierze prysznic, gdy nagle pojawia się psi nos, Internet jest zabawny

Photo of author
Napisane przez : Daniel
Wraz z Grudna staram się wyselekcjonować i zaproponować Wam najlepsze wiadomości dnia, zarówno dotyczące Qi i testów osobowości, jak i codziennych newsów. Codziennie rano publikuję również horoskop dnia.